Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 342
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lyubka
    Цитат Първоначално написано от Diana Delibasheva
    мен ако питаш цял живот ще ти се пуши и просто няма вариант на един пушач да спре да му се пуши...
    Не е вярно, на мен не ми се пуши, а бях стигнала до 2 кутии на ден. Желанието ти да запалиш цигара ще отшуми. Имай само търпение.
    Как отшумява Как ги спря Просто /най-сложното просто/ каза НЕ и край

  2. #32

    Подразбиране

    Казах си - от днес нататък няма да пуша. И спрях. При повечето, които се опитват да ги откажат, самите те не са сигурни, че искат да ги спрат, затова и немогат. Само си намират оправдание пред себе си, затова и решават да ги намалят, а по-нататък (незнайно кога) да ги спрат. Много често за свое оправдание пушачите се питат какво ще си правят ръцете докато си пият кафето. Отговор (от мен) - ами каквото и непушачите.
    Пушач няма да спре цигарите, докато вътрешно не е убеден, че иска.

  3. #33

    Подразбиране

    Радвам се,че още не съм пропушила и се надявам да не пропуша

  4. #34

    Подразбиране

    Любке, колко време трябваше да мине след като спря цигарите за да престанеш да мислиш за тях.?И запалваше ли понякога напр. на рожден ден или някакво друго събиране? Твоят предишен отговор ми даде надежда, че ще успея.

  5. #35

    Подразбиране Пушачи или непушачи...

    И аз съм от хората ,които не пушат На 27.08.ще направя 10 г.И аз като Диана съм стигала до 2 к.на ден.Сега си задавам въпроса-Как съм могла? По това време работех в ресторант и нали знаете-като нямаш работа-пушиш. В един такъв ден се майтапехме с колегите и те ми казват -"Не можеш да спреш цигарите? Мога.Но преди това,се настройвах с думите -Трябва да спреш цигарите-те не са ти полезни.Колегите естествено не знаеха това.Даже последните 2бр. ги подарих. Постоянно си повтарях думите. После съм опитвала 3-4 пъти-беше ми много неприятно-в смисъл след като си дръпна от нея. И така-толкова години-вече не ми прави впечатление,че покрай мене се пуши.

  6. #36

    Подразбиране

    И аз съм непушач.Опитвала съм,но не ми харесва.

  7. #37

    Подразбиране

    Lyubka силно се надявам да дойде такъв момент да не ми се пуши дори и от време на време.Мисля си ,че винаги ще има такива моменти, когато ще ми се иска да изпуша една цигара Първият месец дори сънувах ,че пуша цигара и в съня си се обвинявах ,че не съм устояла на изкушението

  8. #38

    Подразбиране

    Да, запалих цигара след 3 години (или там някъде беше), ей така от келешлък (бяхме на една абитуриенска) и това което усетих ме накара веднага да я загася. С първото дръпване ми падна кръвното, почувствах се толкова зле, че просто немога да го опиша. Имах чувството, че ще падна от стола и че изпадам в безтегловност. Добре, че не бях права. И оттогава въобще не искам да чуя за цигара.
    Като разправям на други, какво ми се е случило, те ми казват, че просто е трябвало да си доизпуша цугарата и съм щяла да се оправя. Това чувство било временно, но аз не съм сигурна и повече експерименти не искам да си правя. Точно с това дръпване аз се отвратих съвсем от цигарите.

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elena88
    Радвам се,че още не съм пропушила и се надявам да не пропуша
    И аз така, и не просто се надявам, ами съм сигурна, че няма да пропуша. Дори не съм пробвала, и нямам желание.

  10. #40

    Подразбиране

    Непушач от 07.01.06г И честно казано се чувствам много добре оттогава!

  11. #41

    Подразбиране

    И аз не пуша от 27.01.2006г. Казват че бивш пушач и бивш негър няма, но аз съм много доволна че успях след около 25 годишно всекидневно пушене. Здрава,болна,пийнала,трезва...по всяко време и навсякъде Мъжът ми е спирал да пуши, но аз никога. Все си намирах оправдание и пушенето ми беше едно от големите удоволствия в живота.
    Спрях от раз, даже не бях изпушила всички цигари с които се бях запасила
    Първите дни мнооо..го ми се пушеше, но проявих инат
    Вече не ми се пуши
    Още не съм сънувала, че пуша
    Проблем имам с килограмите, но се чувствам добре
    Пожелавам успех на всеки решил да опита
    Животът е хубав и без цигара в ръка
    ПОВЯРВАЙ
    Прави, това което можеш, с това, което имаш,там където си.

  12. #42

    Подразбиране

    Leti,хубави напътствия даваш Май наистина все си намираме оправдания за пушенето.Като мен-уж само с кафенцето,щото кафе без цигарка не върви
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  13. #43

    Подразбиране

    Аз съм от непушачите.Никога не съм пушила.

  14. #44

    Подразбиране

    И аз също съм непушачка и много ме радват резултатите от анкетата, преди време гледах един филм за вредата от цигарите,тогава показаха и една реклама (или по-скоро клип), който беше част от кампания срещу цигарите в Англия (ако не се лъжа) такива картинки бяха показани,че съм сигурна,че всички бихте се отказали ако ги видите Само дано да я намеря да ви я покажа

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Пуша,при това много! :twisted: Не се гордея с това,но явно не ми достигат воля и инат да ги откажа :?
    Не мога да се откажа от удоволствието,дори като знам че ме убива
    Богат е този който има приятели!

Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •