Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 93
  1. #1

    Подразбиране АНОНИМЕН КОНКУРС "МАГИЯТА НА ЦВЕТЯТА"- ЗАПИСВАНЕ

    АНОНИМЕН КОНКУРС

    "МАГИЯТА НА ЦВЕТЯТА"

    Какво се включва в темата : Гоблени с цветя.Могат да се включат: натюрморт с акцент върху вазата или саксия с цветя,единични цветя,букети,венци
    НЕ могат да участват - градски пейзажи,градини,пазари,семплери и примитиви.

    РЕГЛАМЕНТ

    1. Записването за участие става САМО ТУК с ника на участника, но не и гоблена,с който ще участва. След обявения срок за записване няма да се приемат повече участници.

    2. Гоблена, с койте се участва се изпраща на имейл konkursdom@abv.bg , като се изпраща и снимка - картинка на гоблена и се посочва оригиналното или дадено от вас име на гоблена, както и размерите му в квадратчета.
    3. Водещият на конкурса дава кодово име на участника, който се знае само от участника и водещият конкурса. Кой стои зад даденото кодово име ще стане известно след X –та Национална среща.

    3. Не се допуска дублиране на конкурсните гоблени. С даден гоблен може да участва само един участник. Ако има дублиране, предимство има участника първи избрал дадения гоблен.

    4. Не се допуска участие с повече от един гоблен.

    5. Размери на конкурсните гоблени - задължителен е минималният размер - 230 кв., Максималния размер е по ваш избор
    6. Няма ограничение в избора с какъв бод ще бъдат ушити гоблените, както и материалите - конци, мъниста, ленти.


    7. Участникът трябва да покаже най-малко един етап в процеса на шиене снимани с кодовата дума, като задължително първият етап трябва да бъде до 30.06.2017. Етапите се показват не лично, а посредством водещия конкурса - участника ги изпраща на посочения имейл, а водещия ги качва тук.
    Ако по време на конкурса не се покаже нито един етап сниман заедно с кодовата дума до 30 юни 2017 , участникът отпада от по-нататъшно участие в конкурса.

    8.След приключване на срока за ушиването на гоблените,снимките на готовите вече гоблени, рамкирани или не, се показват във форума и се провежда гласуване чрез анкета.
    Ако броя на участниците е повече от 20, гласуването ще протече на два етапа:
    - предварително гласуване по групи
    - финално гласуване на заелите първите пет или шест места от всяка група при предварителното гласуване.
    Гоблените заели първите три места ще бъдат наградени на X –та национална среща или наградите ще бъдат изпратени по пощата.

    Моля, преценете добре своите възможности и ангажименти и тогава вземете своето окончателно решение за записване.


    Хронологчен ред, по който ще протече конкурса и срокове.

    1. Записване за участие – 1о.10.2016 – 1о.12.2016
    2. Показване на конкурсните гоблени с кодовите имена – най-късно до 15.12.2016
    3. Участникът може да започне да шие своя гоблен веднага след получаването на кодовата дума.
    4. Краен срок за ушиване на гоблените и изпращане на снимки на готовите и желателно рамкирани гоблени на посочения имейл - 31.08.2017
    5. Гласуване –от 3.09.2017 в разстояние на 4 седмици
    6. Обявяване на участниците с истинските им имена - никове - след националната среща.

    УЧАСТНИЦИ Моля, в писмата за заявка пишете и НИК.Не всички познавам по имена

    1.bisy_k
    2.dimcheto
    3.stavrozova
    4.Стуто
    5.polinabg
    6.flame_froide
    7.mamanushi
    8.megim
    9.Бъни
    10.cvetomilka.1
    11. nikaaa73
    12.Мария Попова
    13.anito_23
    14.sashka58
    15.NIA
    16.rK_tasheva
    17.ani/
    18.jenshen
    19.ddimitrova
    20.galya_kost
    21.dignatova
    22.gal4eto71
    23.tsvety
    24.Lucciola
    25.вкящсь
    26.rossi369
    27.pepito_m
    28.RUSINOVA65
    29.mari_mari
    30.steffanni
    31.zhak
    32.d0nka
    33.Радика
    34.abazova_s
    35.dushkova
    36.Borqnac
    37.pepsssi
    38.venipetgab
    39.vaniand
    40.Светла Петрова
    41.Michelle
    42.Роси Николова
    43.нелсън
    44.tamida
    45.PetiPe
    46.miki71
    47.sunnyto
    48.nellik
    49.klavdia
    50.gardeniq
    51.vili val4eva
    52.na7a6a
    53.Mimik
    54.muchinova
    55.galq_iva
    56.diana karagiozova
    57.viksan
    58.feti78
    59.Sofia
    60.Kati Jordanova
    61.ya-ya
    62.spasiok74
    63.nesrin_i
    64.Triana`
    65.ani_karavasileva
    66.hrisipisi
    67.elena699
    68.ivanka.ilieva.
    69.Бистра Тонева
    70.dobi28
    71.Мануела Колева
    72.darma_rz
    73.gramoglas
    74.astera
    75.dvebrezi
    76.ltkrasteva
    77.
    Редактирано от Светла Петрова : 15.11.2016 в 20:47.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #2

    Подразбиране

    Пак първа се записвам, но този път се надявам да завърша.

  3. #3

    Подразбиране

    И аз се записвам и се надявам да успея в срок

  4. #4

    Подразбиране

    и аз се записвам

  5. #5

    Подразбиране

    Записвам се, ще дам всичко от себе си да приключа навреме

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Хайде да видим дали и аз ще се справя. Винаги ме е било страх да не се изложа пред всички вас, но пък ми харесва идеята да се пробвам. Записвам се!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #8

  9. #9

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Записвам се, може ли без мен ?

  12. #12

    Подразбиране

    и аз съм с вас в тази страхотна магия

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    и аз съм на линия
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се и аз,дано този път успея да се вместя в срока!

Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •