Показване на 1 до 15 от 110

Тема: КОЛЕДА 2016

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    15541191_10206748816432894_6906668883428639754_n.jpg
    Това е моят подарък от Аби.
    Голямо "Благодаря" за изненадата - половината ще ми е за спомен, а другата половина скоро ще е само спомен ! Имам си Коледна покривка в златисто и свещичката ще е чудно допълнение за празника. А играчката - не знам дали се нарича точно бискорню или тази форма е с друго име (знам че са доста разновидности), ще си я слагам на елхата всяка година с хубаво чувство и приятен спомен от теб!
    И още по-голямо "Извинявай", за това че не можах да го взема до днес.
    Хубави празници!
    Много радост и топлина за всички!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mirastiv Виж мнение
    15541191_10206748816432894_6906668883428639754_n.jpg
    Това е моят подарък от Аби.
    Голямо "Благодаря" за изненадата - половината ще ми е за спомен, а другата половина скоро ще е само спомен ! Имам си Коледна покривка в златисто и свещичката ще е чудно допълнение за празника. А играчката - не знам дали се нарича точно бискорню или тази форма е с друго име (знам че са доста разновидности), ще си я слагам на елхата всяка година с хубаво чувство и приятен спомен от теб!
    И още по-голямо "Извинявай", за това че не можах да го взема до днес.
    Хубави празници!
    Много радост и топлина за всички!
    Мирослава радвам се че ти е харесала Коледната изненада.Пожелавам на теб и цялото ти семейство Весели Коледни Празници!!!!
    Пожелавам също и на всички момичета от играта ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ КОЛЕДНИ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ!!!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •