Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 110

Тема: КОЛЕДА 2016

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Получих, получих от Силвия (sissak) едно изключително бижу,възхита и удивление от невероятния и талант да твори ! Благодаря ти Силве, благодаря , едва ли снимката ще покаже красотата , която си ми направила с толкова обич! А, шоколадът е огромен, ще стигне и до догодина! Весели празници!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Да дам отчет , че пуснах....моето момиче ще трябва да отиде до офис на Еконт утре да си го вземе .....

  3. #3

    Подразбиране

    Душкова, пожелавам ти топла и щастлива Коледа.
    Светли празници и на останалите момичета.
    big-imageC.jpg

  4. #4

    Подразбиране

    Много обичам този момент - всеки получава изненада, емоциите са на макс, а аз се радвам с всички ♥♥♥
    Страхотни неща получаваме!!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Имам си най - хубавия подарък за Коледа. ОГРОМНО Благодаря на Ирка88 за НЕВЕРОЯТНАТА топка, картичката с чудесни пожелания и ОГРОМНОТО изобилие на сладки лакомства! Просто всичко е НЕВЕРОЯТНО И за да не съм голословна - ето и снимки:



    Насладете се и вие на красотата!!! Весели празници Ирка и още веднъж - Благодаря !

  6. #6

    Подразбиране

    Вили, да сте здрави и щастливи семейството и приятелите! Весели празници! Дано ти е харесала тази странна топка, малко е по-различна от тези , които съм правила досега. Бъдете здрави!

  7. #7

    Подразбиране

    Топката за Вили е страхотна!!! Ирка, поздравления ♥

  8. #8

    Подразбиране

    Страхотни подаръци се показват тук,и аз изпратих днес утре моето другарче да се ослушва.. хихи..но е тайна кое е

  9. #9

    Подразбиране

    Силве, радвам се че всичко е стигнало здраво до теб и ти е харесало. Бъдете живи и здрави и през идната година! Весели празници!

  10. #10

    Подразбиране

    И аз днес получих страхотен подарък от моето другарче ЛОРА КАМЕНОВА,
    миличка внесе още по голямо коледно настроение в моя дом,всичко е прекрасно.
    Картичките са невероятни,бонбоните почти свършиха а коледните играчки са вече на елхата.
    МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ и ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА КОЛЕДА









  11. #11

    Подразбиране

    Такива хубави думи ме карат да се чувствам прекрасно!

    За първи път участвам в такова начинание и вълнението по подготовката беше голямо. Много е хубаво, че подобна игра предизвиква толкова много и само положителни емоции!

    Бъдете живи и здрави и нека и през новата година имаме време и желание да се занимаваме с любимото хоби!
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  12. #12

    Подразбиране

    Ето, че Дядо Коледа дойде и при мен :-) Благодаря, скъпа Магдалена ( stavrozova) за прекрасните неща - престилката и картичката и джуджето, майсторски изработени :-) и вкусните шоколадчета. И детето потвърди, че е "прекрасен подарък". Весели Коледни и Новогодишни празници на теб и цялото ти семейство! Радвам се, че за втора поредна година бях част от играта и Весели празници на всички участници:-)

    20161214_181555.jpg

    20161214_181826.jpg

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desito Виж мнение
    Ето, че Дядо Коледа дойде и при мен :-) Благодаря, скъпа Магдалена ( stavrozova) за прекрасните неща - престилката и картичката и джуджето, майсторски изработени :-) и вкусните шоколадчета. И детето потвърди, че е "прекрасен подарък". Весели Коледни и Новогодишни празници на теб и цялото ти семейство! Радвам се, че за втора поредна година бях част от играта и Весели празници на всички участници:-)

    20161214_181555.jpg

    20161214_181826.jpg
    Весела Коледа,Деси! Много весели моменти с любимите хора ти пожелавам! Радвам се,че ти е харесала изненадата �� Весели празници на всички съфорумци

  14. #14

    Подразбиране

    Много сладки неща получаваме.....Влизам и ми се повиша настроението!!!!

  15. #15

    Подразбиране

    И моето коледно подаръче дойде - невероятно - от опаковката , до съдържанието и писъмцето! Огромни благодарности на Мира / mirastiv/ че ме направи щастлива и направи слънчев денят ми ! Имам топка с един много готин весел котарак, кутия със сладки и един комплект тишлайфер на коледна тематика с пожелание да е готов за другата коледа ама няма да обещавам точно за 2018....

    20161219_163807.jpg20161219_163956.jpg

    Бъдете живи и здрави всички ! Весели коледни и новогодишни празници !

Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •