Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Показване на 106 до 110 от 110

Тема: КОЛЕДА 2016

  1. #106

    Подразбиране

    Честито на всички получили своите подаръци-изненади.Надявам се да сте доволни и щастливи!
    Пожелавам на всички весели празници, една щастлива и по-успешна Нова 2017 година.Да сте здрави, усмихнати и да имате повече време за любимото си занимание!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mirastiv Виж мнение
    Прикачен файл 181312
    Това е моят подарък от Аби.
    Голямо "Благодаря" за изненадата - половината ще ми е за спомен, а другата половина скоро ще е само спомен ! Имам си Коледна покривка в златисто и свещичката ще е чудно допълнение за празника. А играчката - не знам дали се нарича точно бискорню или тази форма е с друго име (знам че са доста разновидности), ще си я слагам на елхата всяка година с хубаво чувство и приятен спомен от теб!
    И още по-голямо "Извинявай", за това че не можах да го взема до днес.
    Хубави празници!
    Много радост и топлина за всички!
    Мирослава радвам се че ти е харесала Коледната изненада.Пожелавам на теб и цялото ти семейство Весели Коледни Празници!!!!
    Пожелавам също и на всички момичета от играта ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ КОЛЕДНИ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ!!!

  3. #108

    Подразбиране

    Колко хубаво приключва играта ни!!!!
    Милички, пожелавам ви весели празници!!!!
    Живот и здраве да има, за Великден ще сме на линия, Светле!!!

  4. #109

    Подразбиране

    Прекрасни бродерии са получили всички, аз си ги разглеждам с удоволствие вече няколко пъти! И от мен - ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! и до нови игри!

  5. #110

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря за играта,страхотни неща се показаха тук! Весели празници на всички!

Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •