Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 110

Тема: КОЛЕДА 2016

  1. #61

    Подразбиране

    Весели празници, Ирка ♥♥♥

  2. #62

    Подразбиране

    Честито,Ирка,весела престилка си имаш!Много ми харесва играта,надничам често да видя изненадите ви!Става ми все по-Коледно!

  3. #63

    Подразбиране

    Вчера изпратих и моята изненада.Днес или утре се очаква другарчето ми да я получи

  4. #64

  5. #65

    Подразбиране

    Вие изпращайте, аз ще досаждам на началника в пощата.....Много се вълнувам ♥

  6. #66

    Lightbulb

    Преди малко изпратих и стискам палци да пристигне благополучно по предназначение...
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  7. #67

    Подразбиране


    Мила Даниела / di_di_b/, много ти благодаря за красивата картичка и милите пожелания!!!! Благодаря и за звездичките - чак се притеснявам да ги отворя....А шоколадовите играчки ще аранжирам в купичка и ще бъдат на масата ни на Коледа!!!!
    Пожелавам на теб и твоето семейство весели празници и много положителни емоции!!!!

  8. #68

    Подразбиране

    Утре живот и здраве и аз ще пусна да се готвиииииии.......... не казвам кой.....

  9. #69

    Подразбиране

    Дида, Честито!
    И аз засилих днес по Еконт моето подаръче. Извинявам се на другарчето, че ще го разкарам до Еконт, но не бях сигурна, че ще има човек на домашния адрес.... Утре ще се получи! И дано се хареса.

  10. #70

    Подразбиране

    ДИДА,
    МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ СЪМ ТЕ ЗАРАДВАЛА И СЪМ ВНЕСЛА КОЛЕДНО НАСТРОЕНИЕ В ДОМА ТИ,ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА КОЛЕДА

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от diana karagiozova Виж мнение
    Вчера изпратих и моята изненада.Днес или утре се очаква другарчето ми да я получи
    Тадааааааааам Коледа дойде и при мен!!! Изпрати ми я Диана Карагьозова !
    Скъпа Диана, много много съм щастлива за коледната изненада която ми изпрати /искам да кажа че колегите зяпаха картичката като не виждали а една колежка попита -ножичката реже ли ? /
    Пожелавам на теб и на цялото ти семейство Весели Коледни Празници и Щастлива нова година!!!
    Ех....ама едно весело топло и коледно ми станаааааааа ....Диана много благодаря!!!
    IMG_20161213_090941.jpgIMG_20161213_091136.jpgIMG_20161213_091228.jpg

  12. #72

    Подразбиране

    страхотна картичка :-)

  13. #73

    Подразбиране

    Получих, получих от Силвия (sissak) едно изключително бижу,възхита и удивление от невероятния и талант да твори ! Благодаря ти Силве, благодаря , едва ли снимката ще покаже красотата , която си ми направила с толкова обич! А, шоколадът е огромен, ще стигне и до догодина! Весели празници! Още една снимка , но ,,умното" не успя. ще опитам пак
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #74

    Подразбиране

    Получих, получих от Силвия (sissak) едно изключително бижу,възхита и удивление от невероятния и талант да твори ! Благодаря ти Силве, благодаря , едва ли снимката ще покаже красотата , която си ми направила с толкова обич! А, шоколадът е огромен, ще стигне и до догодина! Весели празници!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Душкова, пожелавам ти топла и щастлива Коледа.
    Светли празници и на останалите момичета.
    big-imageC.jpg

Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •