Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 110

Тема: КОЛЕДА 2016

  1. #76

    Подразбиране

    Аби, много се радвам, че съм успяла да те изненадам!
    Лекичко бях се притеснила, дали ще получиш пратката, но вече съм спокойна.
    Желая ти от сърце, весели празници, много настроение и усмивки

  2. #77

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desito Виж мнение
    страхотна картичка :-)
    Благодаря, Деси!

  3. #78

    Подразбиране

    Много обичам този момент - всеки получава изненада, емоциите са на макс, а аз се радвам с всички ♥♥♥
    Страхотни неща получаваме!!!!

  4. #79

    Подразбиране

    Имам си най - хубавия подарък за Коледа. ОГРОМНО Благодаря на Ирка88 за НЕВЕРОЯТНАТА топка, картичката с чудесни пожелания и ОГРОМНОТО изобилие на сладки лакомства! Просто всичко е НЕВЕРОЯТНО И за да не съм голословна - ето и снимки:



    Насладете се и вие на красотата!!! Весели празници Ирка и още веднъж - Благодаря !

  5. #80

    Подразбиране

    Вили, да сте здрави и щастливи семейството и приятелите! Весели празници! Дано ти е харесала тази странна топка, малко е по-различна от тези , които съм правила досега. Бъдете здрави!

  6. #81

    Подразбиране

    Топката за Вили е страхотна!!! Ирка, поздравления ♥

  7. #82

    Подразбиране

    Страхотни подаръци се показват тук,и аз изпратих днес утре моето другарче да се ослушва.. хихи..но е тайна кое е

  8. #83

    Подразбиране

    И аз днес получих страхотен подарък от моето другарче ЛОРА КАМЕНОВА,
    миличка внесе още по голямо коледно настроение в моя дом,всичко е прекрасно.
    Картичките са невероятни,бонбоните почти свършиха а коледните играчки са вече на елхата.
    МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ и ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА КОЛЕДА









  9. #84

    Подразбиране

    Такива хубави думи ме карат да се чувствам прекрасно!

    За първи път участвам в такова начинание и вълнението по подготовката беше голямо. Много е хубаво, че подобна игра предизвиква толкова много и само положителни емоции!

    Бъдете живи и здрави и нека и през новата година имаме време и желание да се занимаваме с любимото хоби!
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  10. #85

    Подразбиране

    Ето, че Дядо Коледа дойде и при мен :-) Благодаря, скъпа Магдалена ( stavrozova) за прекрасните неща - престилката и картичката и джуджето, майсторски изработени :-) и вкусните шоколадчета. И детето потвърди, че е "прекрасен подарък". Весели Коледни и Новогодишни празници на теб и цялото ти семейство! Радвам се, че за втора поредна година бях част от играта и Весели празници на всички участници:-)

    20161214_181555.jpg

    20161214_181826.jpg

  11. #86

    Подразбиране

    Много сладки неща получаваме.....Влизам и ми се повиша настроението!!!!

  12. #87

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desito Виж мнение
    Ето, че Дядо Коледа дойде и при мен :-) Благодаря, скъпа Магдалена ( stavrozova) за прекрасните неща - престилката и картичката и джуджето, майсторски изработени :-) и вкусните шоколадчета. И детето потвърди, че е "прекрасен подарък". Весели Коледни и Новогодишни празници на теб и цялото ти семейство! Радвам се, че за втора поредна година бях част от играта и Весели празници на всички участници:-)

    20161214_181555.jpg

    20161214_181826.jpg
    Весела Коледа,Деси! Много весели моменти с любимите хора ти пожелавам! Радвам се,че ти е харесала изненадата �� Весели празници на всички съфорумци

  13. #88

    Подразбиране

    И при мен дойде дядо Коледа.Много благодаря на nasysy . Бъдете живи и здрави.

  14. #89

    Подразбиране

    Да дам отчет , че пуснах....моето момиче ще трябва да отиде до офис на Еконт утре да си го вземе .....

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Да се отчета и аз...подаръчето тръгна към другарчето ми
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •