Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 110

Тема: КОЛЕДА 2016

  1. #91

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stavrozova Виж мнение
    И при мен дойде дядо Коледа.Много благодаря на nasysy . Бъдете живи и здрави.
    Благодаря за пожеланията Маги. Весело посрещане на празниците!

  2. #92

    Подразбиране

    Веднага щом се наспи малкото моми4е, голямото ще ти4а до Еконт, защото има подаръъъъъък

  3. #93

    Подразбиране

    Аз изпратих вчера моето подаръче по еконт. Бъдете в очакване дами

  4. #94

    Подразбиране

    И аз с имам подарък Благодаря ти от сърце Васе за прекрасния орнамент и за милите пожелания
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #95

    Подразбиране

    Много красиви неща...♥♥♥

  6. #96

    Подразбиране

    И аз идвам с поредната доза красота.
    Юра, благодаря ти за искрите в о4ите ми.Благодаря,4е си се сетила и за малкото ми моми4е.Тази година бродериите са оформени доста креативно.Вси4kо е страхотно.

    (извинявам се за 4-те на мястото на буквата.Въпросната буква не работи в момента)


  7. #97

    Подразбиране

    Силве, радвам се че всичко е стигнало здраво до теб и ти е харесало. Бъдете живи и здрави и през идната година! Весели празници!

  8. #98

    Подразбиране

    И аз днес изпратих подаръче, някой в понеделник да очаква призовка.....

  9. #99

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vili val4eva Виж мнение
    И аз днес изпратих подаръче, някой в понеделник да очаква призовка.....
    Пристигна, пристигна, вече му се наслаждавам. Благодаря ти vili val4eva за създаденото коледно настроение. Благодаря за хубавите пожелания. Вече моята бутилчица си има прекрасна коледна престилчица. Весели празници

  10. #100

    Подразбиране

    Радвам се че всичко е пристигнало! Весели празници и Успешна Нова година!

  11. #101

    Подразбиране

    И моето коледно подаръче дойде - невероятно - от опаковката , до съдържанието и писъмцето! Огромни благодарности на Мира / mirastiv/ че ме направи щастлива и направи слънчев денят ми ! Имам топка с един много готин весел котарак, кутия със сладки и един комплект тишлайфер на коледна тематика с пожелание да е готов за другата коледа ама няма да обещавам точно за 2018....

    20161219_163807.jpg20161219_163956.jpg

    Бъдете живи и здрави всички ! Весели коледни и новогодишни празници !

  12. #102

    Подразбиране

    Красота и настроение!!!!!! Гледам и си мисля - с годините как се променихме, по-креативни и по-интересни неща изработваме! С две думи - много ми е хубаво ♥

  13. #103

    Подразбиране

    15541191_10206748816432894_6906668883428639754_n.jpg
    Това е моят подарък от Аби.
    Голямо "Благодаря" за изненадата - половината ще ми е за спомен, а другата половина скоро ще е само спомен ! Имам си Коледна покривка в златисто и свещичката ще е чудно допълнение за празника. А играчката - не знам дали се нарича точно бискорню или тази форма е с друго име (знам че са доста разновидности), ще си я слагам на елхата всяка година с хубаво чувство и приятен спомен от теб!
    И още по-голямо "Извинявай", за това че не можах да го взема до днес.
    Хубави празници!
    Много радост и топлина за всички!

  14. #104

    Lightbulb

    След цяла сутрин издирване на пратката, наркая си намерих подаръка
    Много благодаря на Светла Петрова за прекрасните неща - красива картичка, шоколадови изкушения и оригинална коледна украса, която нямам търпение да закача след работа
    Благодаря за милите пожелания и за празничните емоции! Весела Коледа и на вас!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Lora Kamenova Виж мнение
    След цяла сутрин издирване на пратката, наркая си намерих подаръка
    Много благодаря на Светла Петрова за прекрасните неща - красива картичка, шоколадови изкушения и оригинална коледна украса, която нямам търпение да закача след работа
    Благодаря за милите пожелания и за празничните емоции! Весела Коледа и на вас!
    Радвам се,че най-после се намери.Нека всичко това ти напомня за мен през следващите Коледи.Здраве и щастие на теб и близките ти!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •