Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 95
  1. #16

  2. #17

  3. #18

    Подразбиране

    Такава неземна красота има в този конкурс ! Харесах всички и си избрах няколко . Успех на всички и от мен ! Ще бъде много труден избор

  4. #19

  5. #20

  6. #21

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    Съмненията остават, за толкова кратко време напълно ушит гоблен? Става въпрос за участник с кодово име Незабравка.

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ltkrasteva Виж мнение
    Съмненията остават, за толкова кратко време напълно ушит гоблен? Става въпрос за участник с кодово име Незабравка.
    Уважаема Госпожо Кръстева,
    Не мога да разбера какъв Ви е проблема. Но изглежда, че не Ви е достатъчно водещият играта модератор да Ви каже, че всичко е наред.
    Е, за да се успокоите, нека разгледаме фактите. Началото на записването в играта беше 10.10.2016. Всеки записал се, почти веднага получаваше и кодова та си дума. Поне при мен беше така.
    Ако приемем, че участникът с кодово име Незабравка, е започнал шиенето на 17.10 то до 13.12 имаме 8 седмици.
    8х7= 56 дни
    Заради Вас си направих труда да преброя колко квадратчета са ушити. Е, грубо ги изчислих на 185.

    185:56=3,3035714286 квадратчета на ден.

    Е, искам да Ви кажа, че дори аз мога да постигна такава дневна норма. А повярвайте ми не съм много бърза.

    Така че Ви предлагам, да се забавляваме, шием кой колкото може, и да се наслаждаваме на резултатите които постигаме.

    Момичета аз се радвам на всеки показан етап

  10. #25

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    В тези снегове е прекрасно да гледаш цветята ,които разцъфват с всеки изминал етап.Нямах комп и липсах от форума, но все ще се намери някой да ти развали настроението. Усмихнете се , момичета и се радвайте .Прекрасни етапи ,успех на всички !

  13. #28

  14. #29

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •