Показване на 1 до 15 от 79

Тема: Цени...

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз също бих искала да попитам има ли промяна в цените на DMC след влизането в ЕС - и появиха ли се чилета, на които да НЕ пише "For sale only outside the European Union"? Живея в Белгия, а тук едно чиле DMC e 1,25 евро (!). Откакто преди около седмица се разрових във форума, съм в някаква трескава превъзбуда, тегля схеми като ненормална и кроя планове как като се прибера в Пловдив лятото, ще си накупя евтино DMC и ще бродирам, бродирам... Обаче сега взех да си мисля - да не би да поевропейчат цените на конците докато се прибера... Ако трябва да изстрелям спешно майка ми да ми купи? Не искам да всявам паника, просто не искам да се "мина". Благодаря предварително за отговорите!

  2. #2

    Подразбиране

    Миналата седмица си купувах DMC-та от Пловдив и останах приятно изненадана когато в магазин mr Гоблен / май така се казва/ ги намерих по 70 ст. И знам и още един който е много зареден намира се на главната в една пресечка - там са по 75 ст.
    това което не ни убива, ни прави по силни!!!
    antoni13@abv.bg

  3. #3

    Smile

    Вчера си купих ламе и ми поискаха 2,10 лв. за едно чиле. Не зная със сигурност колко струваше миналага година, но все си мисля, че е поскъпнало.

  4. #4

    Smile

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Вчера си купих ламе и ми поискаха 2,10 лв. за едно чиле. Не зная със сигурност колко струваше миналага година, но все си мисля, че е поскъпнало.

    При нас във Велико Търново,1 чиле ламе е 2 лева,др ДМЦ са по 0,80 ст., а метър конец ДМЦ е 0,15 ст.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •