Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 79

Тема: Цени...

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране


    А в Пещера продават само конци на Kaзанлък и Pypets.За това ходя до Пазарджик да си купувам DMC и Анхор.

  2. #2

    Подразбиране здравейте

    снощи ходих на друг магазин специализиран за гоблени там цената на Анхор е 0,70лв.

  3. #3

    Подразбиране

    В Бургас ДМС са по 0.80 лв.Има тъмносиня, червена и зелена панама, освен разграфената.На цветната, понеже аз исках тъмносиня, цената беше преди 2 месеца 29 лв. Когато отидох да купувам преди 1 месец - беше намалена на 19 лева.Купих половин метър и ми подариха списание " Гоблени ".На разграфената не зная цената, защото имам купена преди много влеме.А бе скъпи са панамите.

  4. #4

    Подразбиране

    Itek, в Бургас има ДМС конци и по 0,70 и 0,75 ст.
    А разграфената и неразграфената панама в магазин ''Мулине'' е 7 лв. метъра/двойна ширина/.
    ..::Gobelin World::..

  5. #5

    Подразбиране

    Keissi
    В кои магазини ги има Къде е този магазин "Мулине"
    Аз говоря за магазина до у-ще "Кирил и Методий".

  6. #6

    Подразбиране

    Точно този магазин е ''Мулине'', там продават гоблени на Милена стил.
    ..::Gobelin World::..

  7. #7

    Подразбиране ДМС

    В Стара Загора има две места, на които се различават цените. В едното ДМС са по 1.00 лв., а на другото мисля, че са по 0.65 лв. :?

  8. #8

    Подразбиране


    Значи са ме метнали
    Нищо, няма да е за първи път

  9. #9

    Подразбиране Re: ДМС

    Цитат Първоначално написано от nikolay86
    В Стара Загора има две места, на които се различават цените. В едното ДМС са по 1.00 лв., а на другото мисля, че са по 0.65 лв. :?
    Къде е другото

  10. #10

    Подразбиране

    В Пловдив Анхор и ДМЦ са по 70ст., доста ми се струва един лев :?

  11. #11

    Подразбиране

    А някой знае ли къде в Стара Загора продават конци Ариадна и на каква цена ?

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marbel Виж мнение
    А някой знае ли къде в Стара Загора продават конци Ариадна и на каква цена ?
    Преди няколко дни видях Ariadna в едно малко магазинче на спирка "Чайка", но не си спомням цената.
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  13. #13

    Подразбиране

    В Карлово ДМЦ и Анхор са по 75 ст., а другите по 30-35 ст. За панамата не мога да кажа,защото имам купена отдавна.

  14. #14

    Подразбиране

    А във Варна всички търговци, в тон с влизането ни в Европейския съюз, дружно повишиха DMC конците (и Anchor) на 0.90 лв
    Абе нали като сме в тоя съюз и като паднат митата, цените трябва да паднат също Що така се получи, не знам
    Или пък конците не са произведени във Франция....

  15. #15

    Подразбиране

    При нас във Враца,по-случай влизането в Европа,цената на ДМЦ вече е 0.94 ст за чиле-добре,че Анхор си останаха 0.84 ст за чиле.
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •