Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 79

Тема: Цени...

  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Mary Ch., съгласен съм с теб,
    а между другото таксата за превод от другата седмица няма да е проблем, защото от Понеделник започваме да изпълняваме поръчки и с НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ т.е. няма да има разхождане по банки и т.н. това е неофициално съобщение, за потвърждение на информацията ще напишем новина в съответния раздел на форума другата седмица .
    Супер сте Улеснявате ни много така
    това което не ни убива, ни прави по силни!!!
    antoni13@abv.bg

  2. #47

    Подразбиране

    До сега един път съм получавала пратка с наложен платеж с колко ще се оскъпи поръчката

  3. #48

    Подразбиране

    В Карлово ДМЦ и Анхор са по 75 ст., а другите по 30-35 ст. За панамата не мога да кажа,защото имам купена отдавна.

  4. #49

    Подразбиране

    А във Варна всички търговци, в тон с влизането ни в Европейския съюз, дружно повишиха DMC конците (и Anchor) на 0.90 лв
    Абе нали като сме в тоя съюз и като паднат митата, цените трябва да паднат също Що така се получи, не знам
    Или пък конците не са произведени във Франция....

  5. #50

    Подразбиране

    При нас във Враца,по-случай влизането в Европа,цената на ДМЦ вече е 0.94 ст за чиле-добре,че Анхор си останаха 0.84 ст за чиле.
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  6. #51

    Smile

    Снощи и аз се изненадах неприятно чиле DMC е станало 0.90 ст,а Анхора си е останал 0.80 ст.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #52

    Подразбиране

    Момичета,аз вчера си купих от София DMC по 0,70 лв за чиле,но доста от цветовете,които търсех ги нямаше,но получиха доставка докато бях в магазина,днес вече сигурно имат всичко.Иначе най-близо до нас е Видин- там миналата седмица купих по 0,93 лв, продавачката каза,че били внос от Франция( не,че ми говори нещо)

  8. #53

    Подразбиране

    От там си купих и разграфена панама по 6,60 за метър и бяла Аида18.
    има всякакви цветове и видове панами,не ми се излизаше от магазина! Е,то си
    и платих,де- бяха ни закопчали колата със скоби

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Mary Ch., съгласен съм с теб,
    а между другото таксата за превод от другата седмица няма да е проблем, защото от Понеделник започваме да изпълняваме поръчки и с НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ т.е. няма да има разхождане по банки и т.н. това е неофициално съобщение, за потвърждение на информацията ще напишем новина в съответния раздел на форума другата седмица .
    Може ли да ми кажете колко ще платя с наложен платеж за 30 м конци, например? Къде ще получа конците - у дома или в пощата?

  10. #55

    Подразбиране

    мисля,че DMC-конците са лицензирано производство и затова може би един и същ номер има разлика в нюансите.

  11. #56

    Подразбиране

    Въпросът ми отпада, т.е. разбрах, че при наложен платеж единствената такса ще е тази за доставката, която е 4,00 лв., както досега.

  12. #57

    Подразбиране

    Простете невежеството ми,но ще ми обясни ли някой с думи прости, как се поръчват конци?Този начин на получаване с наложен платеж ме устройва безкрайно много! Благодаря предварително!

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    ще ми обясни ли някой с думи прости, как се поръчват конци?
    Отиваш на http://www.goblenite.com/index.htm. Влизаш с потребителското си име и парола, които ползваш тук, във форума. Кликваш на голямото кръгче отляво, на което с едри числа и букви е изписано 0,11 лв./метър. Под Бързо търсене на конец: пишеш номера на конеца, който те интересува, натискаш НАМЕРИ и следваш инструкциите по-нататък. Когато си готова с поръчката, някъде в страницата ще ти се изпише колко лева дължиш. Има различни възможности за плащане, но тъй като (доколкото разбрах) още не е оформен вариантът с НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ, има поле, в което можеш да напишеш със свободен текст, че искаш да платиш така, т.е. с наложен платеж. Ако нещо не е така, както съм го обяснила, моля някой да ме поправи.

  14. #59

    Подразбиране za cenata na DMCC muline

    Az sam v Italia i nai - evtino cile na muline DMC tuk struva 0,80evro Za cenata na panamata nqma da govorq ne se pipa zapocva ot 15 evro .....Taka ce momiceta ako sme v evropa s mito ili bez takiva sa cenite!!!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    А само конец на метър ли може да се поръча? Цели чилета също може,или не?

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •