Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 79

Тема: Цени...

  1. #1

    Подразбиране Цени...

    Има ли друг град в БГ , където цената на едно чиле ДМЦ и Анхор да е по-висока или равна на 1 /един/ лев
    Благодаря за всеки отговор

  2. #2

    Подразбиране

    В Пазарджик ДМЦ струва 0.78 лв.

  3. #3

    Подразбиране

    Във велико търново е просто пълна скръб
    Има само два магазина за гоблени.
    В единия продават само конци Пъпец на цена 0.35 чиле.
    В др магазiн,кадето давам и гоблените си за рамкиране предлагат Анхор и ДМЦ по 0.80 чиле,а пъпец и Ariadna по 0.40.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  4. #4

    Подразбиране Re: Цени...

    1лв. е твърде висока цена. Доколкото знам Пазарджишките магазини ги зареждат от София на цена по-ниска от 60 ст.Тогава става дума за 40 ст. надценка. По-добре хората да си правят поръчка по пощата от София. :?

  5. #5

    Подразбиране КОНЦИ

    В Монтана 1 чиле DMC е 0,90 ст./ без коментар /.За панама де не говориме,че няма изобщо .

  6. #6

    Подразбиране цени

    Нана,по миналата седмица си поръчах ДМС по интернет от Никмарк-дойдоха за 3 дни и всичко е точно и си струва.Ако искаш обади ми се на ЛС да ти дам мейл и скайп.Николай Петков е много точен.

  7. #7

    Подразбиране

    Натам се ориентирам - към http://xxxxxx.hit.bg/
    Незнам само с какво сме заслужили такива цени. :? За панама не говоря, конци на метър само на едно място почти контрабандно и то по 14ст. Много съм ядосана. :twisted:

  8. #8

    Подразбиране

    Във Враца ДМЦ и Анхор е 0.84ст,Пъпетс и май ,че Ариадна-по 0,35ст(за Ариадна не съм много сигурна в цената). Иначе панама -само стандартна(бяла,разграфена).Вече от 1 месец и повече обещават ,че ще докарат и други цветове и......нищо-така ,че ще си поръчам от София.

  9. #9

    Подразбиране

    Нана ,кажи ми тази фирма,към която си дала линк,комплектова ли Вилерови гоблени(защото като ги разглеждах ,видях,че не са им поставени цени),или това са готово ушити за продажба гоблени

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji
    Във Враца ДМЦ и Анхор е 0.84ст,Пъпетс и май ,че Ариадна-по 0,35ст(за Ариадна не съм много сигурна в цената). Иначе панама -само стандартна(бяла,разграфена).Вече от 1 месец и повече обещават ,че ще докарат и други цветове и......нищо-така ,че ще си поръчам от София.

    съчувствам ти за панамата тука има само бяла и разграфена(обикновени) и аида 14 :twisted: Мн ми се иска един ден някой да отвори голям и добре зареден магазин

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #11

    Подразбиране

    В София, на ул. "Граф Игнатиев" има прекрасно зареден магазин. Вчера в него видях даже розова панама, много хубав розов цвят. Там ДМС - то е по 0,75 лв. на други места в София съм виждала най-висока цена от 0,80 лв.

  12. #12

    Подразбиране

    в сливен DMC и Анхор са по 0,80лв., а панамата/разграфена/по 5,9лв./м в събота си купих ДМС и панама от един магазин(а по-късно същия ден видях в друг магазин,че цената на същата панама е 6,5лв./м) исках да разбера малко повече за разликата между ДМС, Анхор,Пъпетс в смисъл качество и т.н. и попитах магазинерите ама обяснението бе мн изчерпателно :все едно да се сравни българия и германия :twisted: а аз искам да разбера дали мога да заменям някой цвят от една марка с друга марка :? дали това ще се отрази на гоблена като например лъскавината му.........ако някой може да ме посъветва щу му бъда благодарна.

  13. #13

    Подразбиране

    Аз бих те посъветвала да не смесваш български конци с ДМЦ. Първо- цветово ДМЦ-то са по наситени и второ- имат лъскавината на конеца, с която българските конци скоро няма да могат да се "похвалят" .

  14. #14

    Подразбиране

    Търговище-ДМС 0,95. За другите марки не съм проверявала цените, защото не шия с конци от други марки.
    За ДМС-то е важна освен цената и да е истинско, на пазара са се появили конци-ментета на ДМС. Освен това, високата цена предполага и залежаване на конците, а това води до друга цветова гама (ДМС периодично променят нюансите на някои номера и в един момент се оказва, че конеца купен дори преди месец се различава от конеца купен след това). Същото не е изключено и при закупуванена няколко чилета конци в момента, да ви дадат чилета от две различни партиди, номерата съвпадат, но нюонса е малко по-различен.
    От всяка безизходна ситуация има 13 възможни изхода.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    mar4ela благодаря за съвета

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •