Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 79

Тема: Цени...

  1. #16

    Подразбиране


    А в Пещера продават само конци на Kaзанлък и Pypets.За това ходя до Пазарджик да си купувам DMC и Анхор.

  2. #17

    Подразбиране здравейте

    снощи ходих на друг магазин специализиран за гоблени там цената на Анхор е 0,70лв.

  3. #18

    Подразбиране

    В Бургас ДМС са по 0.80 лв.Има тъмносиня, червена и зелена панама, освен разграфената.На цветната, понеже аз исках тъмносиня, цената беше преди 2 месеца 29 лв. Когато отидох да купувам преди 1 месец - беше намалена на 19 лева.Купих половин метър и ми подариха списание " Гоблени ".На разграфената не зная цената, защото имам купена преди много влеме.А бе скъпи са панамите.

  4. #19

    Подразбиране

    Itek, в Бургас има ДМС конци и по 0,70 и 0,75 ст.
    А разграфената и неразграфената панама в магазин ''Мулине'' е 7 лв. метъра/двойна ширина/.
    ..::Gobelin World::..

  5. #20

    Подразбиране

    Keissi
    В кои магазини ги има Къде е този магазин "Мулине"
    Аз говоря за магазина до у-ще "Кирил и Методий".

  6. #21

    Подразбиране

    Точно този магазин е ''Мулине'', там продават гоблени на Милена стил.
    ..::Gobelin World::..

  7. #22

    Подразбиране ДМС

    В Стара Загора има две места, на които се различават цените. В едното ДМС са по 1.00 лв., а на другото мисля, че са по 0.65 лв. :?

  8. #23

    Подразбиране


    Значи са ме метнали
    Нищо, няма да е за първи път

  9. #24

    Подразбиране Re: ДМС

    Цитат Първоначално написано от nikolay86
    В Стара Загора има две места, на които се различават цените. В едното ДМС са по 1.00 лв., а на другото мисля, че са по 0.65 лв. :?
    Къде е другото

  10. #25

    Подразбиране

    В Пловдив Анхор и ДМЦ са по 70ст., доста ми се струва един лев :?

  11. #26

    Подразбиране

    А някой знае ли къде в Стара Загора продават конци Ариадна и на каква цена ?

  12. #27
    Активност
    Панагюрище, Пловдив
     
    4 Мнения
     

    Подразбиране

    Добре, че уча в Пловдив В Панагюрище положението е отчайващо. Конци- има само българско мулине, за панама да не говорим.Никаква.
    Иначе за Пловдив- там от където купувам аз, ДМЦ, Анкор- 0, 75 лв.Мисля, че е нормално.
    Кakво презираш?От това най-ясно ще проличи какъв си.
    a32768@abv.bg

  13. #28

    Подразбиране

    в Ямбол ДМЦ и Анхор са по 0.80ст ,а Ариадна и Пъпетс са по 0.40
    панамата обикновенна(разграфена и неразграфена) е по лв/м
    в общо двата магазина има Аида снежно бяла и черна както и тъмно зелена и тъмно червена но са доста скъпички
    Rehab is for quitters

  14. #29

    Подразбиране

    В Горна Оряховица са ми известни 2 магазина за гоблени и мисля,че Аридната и Пъпетс са по 40ст.,а ДМЦ по 80ст.
    Иначе панама има всякаква.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от marbel Виж мнение
    А някой знае ли къде в Стара Загора продават конци Ариадна и на каква цена ?
    Преди няколко дни видях Ariadna в едно малко магазинче на спирка "Чайка", но не си спомням цената.
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •