Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 79

Тема: Цени...

  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marbel Виж мнение
    А някой знае ли къде в Стара Загора продават конци Ариадна и на каква цена ?
    Късно видях въпроса ти.Ариадна продават в магазина срещу Централна поща и мисля че цената на чилетата беше 30-35ст.
    Богат е този който има приятели!

  2. #32

    Подразбиране цени

    Открих страхотен магазин за конци и гоблени в който продават само DMC конци и покарай коледа си купих конци който бяха 60 стотинки!!! Магазина е страхотно зареден с много видове и цветове панама(Аида)! Магазина е представителство на ДМЦ в България и на други марки гоблени.Магазина се намира на "Стефан Стамболов" №8, между другото останах изненадана колко бяха любезни двете момичета който ме обслужиха
    stasy

  3. #33

    Подразбиране

    А има ли някой представа колко е в момента 1 чиле ДМЦ в магазина на "Стефан Стамболов" №8? И има ли промяна в цените на Аида.

  4. #34

    Подразбиране

    При нас цената на ДМС скочи и вече е 0.85 лева.

  5. #35

    Подразбиране

    Аз също бих искала да попитам има ли промяна в цените на DMC след влизането в ЕС - и появиха ли се чилета, на които да НЕ пише "For sale only outside the European Union"? Живея в Белгия, а тук едно чиле DMC e 1,25 евро (!). Откакто преди около седмица се разрових във форума, съм в някаква трескава превъзбуда, тегля схеми като ненормална и кроя планове как като се прибера в Пловдив лятото, ще си накупя евтино DMC и ще бродирам, бродирам... Обаче сега взех да си мисля - да не би да поевропейчат цените на конците докато се прибера... Ако трябва да изстрелям спешно майка ми да ми купи? Не искам да всявам паника, просто не искам да се "мина". Благодаря предварително за отговорите!

  6. #36

    Подразбиране

    Миналата седмица си купувах DMC-та от Пловдив и останах приятно изненадана когато в магазин mr Гоблен / май така се казва/ ги намерих по 70 ст. И знам и още един който е много зареден намира се на главната в една пресечка - там са по 75 ст.
    това което не ни убива, ни прави по силни!!!
    antoni13@abv.bg

  7. #37

    Smile

    Вчера си купих ламе и ми поискаха 2,10 лв. за едно чиле. Не зная със сигурност колко струваше миналага година, но все си мисля, че е поскъпнало.

  8. #38

    Подразбиране

    Днес случайно влязох в един магазин за гоблени и се заприказвах с продавачката за цените на гоблените и тя ми каза ,че се вдигат всички марки конци и следователно гоблените.Самите вносители и те .За съжаление отдавна не съм си купувака и незнам какви са били до сега цените.
    Някой по напред беше писал дали Никмарк продават Вилерови гоблени.Преди няколко дена ги попитах и ми казаха ,че предлагат само конци,а тези картинки там какви са и аз се питам.

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Reni Виж мнение
    А има ли някой представа колко е в момента 1 чиле ДМЦ в магазина на "Стефан Стамболов" №8? И има ли промяна в цените на Аида.
    Миналата седмица си купих от този магазин ДМС конци- 75ст. е едно обикновено чиле. Аз си взех и от тези с ефектите (метални, бижута и т.н.- много са ефектни наистина ) та те бяха по 2.20лв.

  10. #40

    Smile

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Вчера си купих ламе и ми поискаха 2,10 лв. за едно чиле. Не зная със сигурност колко струваше миналага година, но все си мисля, че е поскъпнало.

    При нас във Велико Търново,1 чиле ламе е 2 лева,др ДМЦ са по 0,80 ст., а метър конец ДМЦ е 0,15 ст.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #41

    Подразбиране

    Здравейте,
    повечето от вас знаят но за тези, които са от скоро тук и не са посещавали онлайн магазина искам да спомена, че там цените са 0.70 лв/чиле, продават се и на метър на цена 0.11 лв./метър.

    Доставките се извършват до цялата страна, така че градовете нямат значение .

  12. #42

    Подразбиране

    Благодаря Flame но просто начина по който става разплащането на мен например ме затруднява За това ако направите нещо по въпроса да става с наложен платеж ще бъде супер
    това което не ни убива, ни прави по силни!!!
    antoni13@abv.bg

  13. #43

    Подразбиране

    А и аз мисля, че поръчката по интернет си заслужава когато се поръчва по голямо количество. Например за един гоблен който ще започвам сега ако го поръчам по нета и си платя 4 лв. доставка + таксата за превод, се оскъпява доста. Но за по голями поръчки наистина има сметка.

  14. #44

    Подразбиране

    Mary Ch., съгласен съм с теб,
    а между другото таксата за превод от другата седмица няма да е проблем, защото от Понеделник започваме да изпълняваме поръчки и с НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ т.е. няма да има разхождане по банки и т.н. това е неофициално съобщение, за потвърждение на информацията ще напишем новина в съответния раздел на форума другата седмица .

  15. #45

    Smile Здравейте

    Реклама:
    В Благоевград се продават чилета: ДМЦ- 0.80 лв,Анхор-0.80лв,Пупетс-0.40лв

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •