Показване на 1 до 15 от 151

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Абиииииииии, адресчето го копнах от твоето съобщение.....Така че - имаш да ме черпиш кафе ♥
    Страхотна картичка си имаш ♥



    Ауууууууууууууу, аз ще черпя.......Аби, любима моя, целувам те и се извинявам ♥♥♥

    Вили, миличка, много те обичам ♥♥♥
    Редактирано от Дида : 02.03.2017 в 17:20.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Абиииииииии, адресчето го копнах от твоето съобщение.....Така че - имаш да ме черпиш кафе ♥
    Страхотна картичка си имаш ♥



    Ауууууууууууууу, аз ще черпя.......Аби, любима моя, целувам те и се извинявам ♥♥♥

    Вили, миличка, много те обичам ♥♥♥

    Аби, скъпа приятелко, обещавам следващото писмо, няма значение кога ще е, но да е на точния адрес. Три дни преди Плевен да си знаеш от сега, че си на диета
    Диде, и аз много те обичам ♥♥♥ не се притеснявай случва се. Ще си поделим черпенето.
    v_g_g@mail.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте, момичета! Честит празник на всички! И аз днес на този прекрасен ден получих своя подарък от scorpion4eto. Едно огромно благодаря за подаръка - страхотна бродирана картичка, още една картичка, мартеничка, любимите ми бонбони и неща за разкрасяване. Вижте сами

    Благодаря за създаденото празнично настроение!
    А моето другарче да чака известие от еконт в понеделник! Хубави празници и до нови срещи!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Васе Виж мнение
    Здравейте, момичета! Честит празник на всички! И аз днес на този прекрасен ден получих своя подарък от scorpion4eto. Едно огромно благодаря за подаръка - страхотна бродирана картичка, още една картичка, мартеничка, любимите ми бонбони и неща за разкрасяване. Вижте сами

    Благодаря за създаденото празнично настроение!
    А моето другарче да чака известие от еконт в понеделник! Хубави празници и до нови срещи!
    Радвам се , че си успяла да ги вземеш , другата картичка пак аз съм я правила , а нали наближава Първа пролет и реших , че може да искаш да зарадваш някого с нея !

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря на Дида за организацията , благодаря за хубавите емоции на всички ! До нови срещи

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •