Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 151

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И аз да се похваля, и моя подарък дойде.
    Имам много красива картичка, мартеничка, бонбони и бисквити. Много благодаря Дияна Карагьозова, благодаря за красивата картичка и милото пожелание. Желая ти от сърце да си жива и здрава и весел празник и на теб.
    Ето и снимка на невероятната ми картичка и всичко останало.

    v_g_g@mail.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Вили -Vili_SS , много се радвам, че всичко е пристигнало, че ти е харесало! Весел празник и на теб, и поздрави от Бургас!

  3. #3

    Подразбиране

    Бързам и аз да се похваля с изненада от моята мила приятелка Вили !!! Първо да кажа на Дида че нещо ми е объркала адреса и се наложи да изпиша 5 листа за да покажа че съм аз и накрая стигнахме до извода че щом отговарям на имената адреса не е важен!!! /може вече да ме е прибрал някой комшия/ Та да се похваля както си трябва защото имам СТРАХОТНА КАРТИЧКА!!! Вили много много ти благодаря толкова съм щастлива ааа шоколада го започнах както се казва "хубаво е докато е топло" Целувки от мен ,весел празник и на теб !!!!

  4. #4

    Подразбиране

    Бързам и аз да се похваля с изненада от моята мила приятелка Вили !!! Първо да кажа на Дида че нещо ми е объркала адреса и се наложи да изпиша 5 листа за да покажа че съм аз и накрая стигнахме до извода че щом отговарям на имената адреса не е важен!!! /може вече да ме е прибрал някой комшия/ Та да се похваля както си трябва защото имам СТРАХОТНА КАРТИЧКА!!! Вили много много ти благодаря толкова съм щастлива ааа шоколада го започнах както се казва "хубаво е докато е топло" Целувки от мен ,весел празник и на теб !!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Бързам и аз да се похваля с изненада от моята мила приятелка Вили !!! Първо да кажа на Дида че нещо ми е объркала адреса и се наложи да изпиша 5 листа за да покажа че съм аз и накрая стигнахме до извода че щом отговарям на имената адреса не е важен!!! /може вече да ме е прибрал някой комшия/ Та да се похваля както си трябва защото имам СТРАХОТНА КАРТИЧКА!!! Вили много много ти благодаря толкова съм щастлива ааа шоколада го започнах както се казва "хубаво е докато е топло" Целувки от мен ,весел празник и на теб !!!!

    Аби, радвам се, че съм те направила щастлива и че ти харесва мила. Удоволствие беше да я ушия за теб
    v_g_g@mail.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Форума нещо се развали не ми дава да махна пост който по неведоми пътища се повтори...

  7. #7

    Подразбиране

    Абиииииииии, адресчето го копнах от твоето съобщение.....Така че - имаш да ме черпиш кафе ♥
    Страхотна картичка си имаш ♥



    Ауууууууууууууу, аз ще черпя.......Аби, любима моя, целувам те и се извинявам ♥♥♥

    Вили, миличка, много те обичам ♥♥♥
    Редактирано от Дида : 02.03.2017 в 17:20.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Абиииииииии, адресчето го копнах от твоето съобщение.....Така че - имаш да ме черпиш кафе ♥
    Страхотна картичка си имаш ♥



    Ауууууууууууууу, аз ще черпя.......Аби, любима моя, целувам те и се извинявам ♥♥♥

    Вили, миличка, много те обичам ♥♥♥

    Аби, скъпа приятелко, обещавам следващото писмо, няма значение кога ще е, но да е на точния адрес. Три дни преди Плевен да си знаеш от сега, че си на диета
    Диде, и аз много те обичам ♥♥♥ не се притеснявай случва се. Ще си поделим черпенето.
    v_g_g@mail.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте, момичета! Честит празник на всички! И аз днес на този прекрасен ден получих своя подарък от scorpion4eto. Едно огромно благодаря за подаръка - страхотна бродирана картичка, още една картичка, мартеничка, любимите ми бонбони и неща за разкрасяване. Вижте сами

    Благодаря за създаденото празнично настроение!
    А моето другарче да чака известие от еконт в понеделник! Хубави празници и до нови срещи!

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Васе Виж мнение
    Здравейте, момичета! Честит празник на всички! И аз днес на този прекрасен ден получих своя подарък от scorpion4eto. Едно огромно благодаря за подаръка - страхотна бродирана картичка, още една картичка, мартеничка, любимите ми бонбони и неща за разкрасяване. Вижте сами

    Благодаря за създаденото празнично настроение!
    А моето другарче да чака известие от еконт в понеделник! Хубави празници и до нови срещи!
    Радвам се , че си успяла да ги вземеш , другата картичка пак аз съм я правила , а нали наближава Първа пролет и реших , че може да искаш да зарадваш някого с нея !

  11. #11

    Подразбиране

    Благодаря на Дида за организацията , благодаря за хубавите емоции на всички ! До нови срещи

  12. #12

    Подразбиране

    vili_val4eva, много ти е весела картичката......Честито!!!!

  13. #13

    Подразбиране

    Ето и обещаните снимки от подърачето ми от dushkova.






    отново много ти благодаря,

  14. #14

    Подразбиране

    Мила Даниела,радвам се,че ти харесва направеното от мен.Честита баба Марта.

  15. #15

    Подразбиране

    Даниелче, имаш любимите ми макове........Честито!!!!

Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •