Страница 6 от 11 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 151
  1. #76

    Подразбиране

    Скъпа, Вили (dushkova), щастлива съм, че успях да те зарадвам :-) Нека пролетното и цветно настроение е винаги с теб :-)

  2. #77

    Подразбиране

    Душкова, страхотно котенце ти е изпипала Десито ♥

  3. #78

    Подразбиране

    И аз вчера изпратих,днес моето другарче да се ослушва хихи

  4. #79

  5. #80

    Подразбиране

    Аз също изпратих,моето другарче ще се разходи до офис на Еконт утре.

  6. #81

    Подразбиране

    Днес получих страхотна картичка от Аби, благодаря миличка,точно като за мен е ,а има и сладичко малкият е много доволен

  7. #82

    Подразбиране

    Страхотна рокля

  8. #83

    Подразбиране

    Маги, ушиха ти рокле за празника......Много е хубава!!!!!

  9. #84

    Подразбиране

    Честито Маги ,тъкмо ще си страхотна Баба Марта -бяло и червено!

  10. #85

    Подразбиране

    Ставрозинке мила щастлива съм че съм успяла да те зарадвам ! Весел празник на всички момичета !!!

  11. #86

    Подразбиране

    ЧЕСТИТА БАБА МАРТА на всички
    преди малко се звъни и пощаджийката ми носи едно симпатично пакетче , гледам непознато име Стоянка Колева но пък се оказа от бъдещите домакини на националната среща и се чудя дали е от тази игра, че и другаде съм се записала?
    надявам се да не съм сгрешила мястото ,благодаря за подаръка и се надявам на есен да се запознаем на живо с моето другарче
    п.п ако съм сгрешила ще е от егн-то
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #87

    Подразбиране

    Честита Баба Марта сладурки! Да сте живи и здрави, весели и засмени и от любов озарени! Само да кажа, че вчера имам известие от пощата, довечера ще се радвам на подарък! И аз днес изпращам - утре някой да чака!

  13. #88

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    ЧЕСТИТА БАБА МАРТА на всички
    преди малко се звъни и пощаджийката ми носи едно симпатично пакетче , гледам непознато име Стоянка Колева но пък се оказа от бъдещите домакини на националната среща и се чудя дали е от тази игра, че и другаде съм се записала?
    надявам се да не съм сгрешила мястото ,благодаря за подаръка и се надявам на есен да се запознаем на живо с моето другарче
    п.п ако съм сгрешила ще е от егн-то
    Честита Баба Марта!
    Страхотно оформена картичка!!! От Стуто - Стоянка Колева.

  14. #89

    Подразбиране

    Честита Баба Марта, мили момичета!
    Тук вече става интересно. Моята картичка трябва да е пристигнала днес, така, че се оглеждайте

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Честита баба Марта, момичета да сте живи и здрави, весели,засмени и повече красоти да сътворите!

Страница 6 от 11 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •