Страница 7 от 11 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 151
  1. #91

    Lightbulb

    Преди малко изпратих и аз, другарчето да чака включване от куриерите
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  2. #92

    Подразбиране

    Честита Баба Марта момичета. Да сте живи и здрави, много щастливи и обичани
    Аз изпратих, моето другарче още не е дало знак, че е получило. Не знам да се притеснявам ли
    v_g_g@mail.bg

  3. #93

    Подразбиране

    Аз също имам страхотен подарък от моето другарче dushkova.
    Много ти благодаря.
    снимки по късно.

  4. #94

    Подразбиране

    Получих, получих! И то с бг пощи и дори ми го донесоха на крака в работата
    Благодаря на di_di_b за страхотната картичка с прекрасни пожелания, мартеничките и сладкото изкушение!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  5. #95

    Подразбиране

    Имам прекрасни неща,получени от Диди,ама съм кълцалник и не знам как да ги постна...
    Благодаря,Диди,за прекрасната картичка и вкуусния шоколад :*

  6. #96

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Имам прекрасни неща,получени от Диди,ама съм кълцалник и не знам как да ги постна...
    Благодаря,Диди,за прекрасната картичка и вкуусния шоколад :*
    Не знам защо, но и на мен ми беше трудно да прикача снимките.
    Все пак - надявам се да съм те изненадала приятно и ти желая отново весел празник!!!!


    17092881_1468841643139872_1555557669_o.jpg17091371_1468841639806539_145089348_o.jpg17101185_1468841603139876_709749447_o.jpg
    Редактирано от Дида : 01.03.2017 в 15:19.

  7. #97

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lora Kamenova Виж мнение
    Получих, получих! И то с бг пощи и дори ми го донесоха на крака в работата
    Благодаря на di_di_b за страхотната картичка с прекрасни пожелания, мартеничките и сладкото изкушение!
    Честито!!! Поздрави и на бг пощи ♥

  8. #98

    Подразбиране

    Честита Баба Марта , хубави , засмени Имам си приятна изненада от Светла Петрова , много благодаря и за мартеничките за цялото семейство и за шоколадите за децата !!! Картичката е страхотна!






    image sharing sites

  9. #99

    Подразбиране

    Ани, много ти е красива картичката!!!!

  10. #100

    Подразбиране

    Ани, радвам се, че ти харесва.Да ти е честита и баба Марта
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #101

    Подразбиране

    Да , прекрасна е

  12. #102

    Подразбиране

    Да се похваля и аз - имам най-красивия подарък благодарение на stavrozova!!! Благодаря ти от сърце за красотите, сътворени за мен и чудните пожелания. Ето и снимки


    Още веднъж ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ти STAVROZOVA за прекрасния подарък.... Честит празник и на теб и на всички момичета....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #103

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vili val4eva Виж мнение
    Да се похваля и аз - имам най-красивия подарък благодарение на stavrozova!!! Благодаря ти от сърце за красотите, сътворени за мен и чудните пожелания. Ето и снимки


    Още веднъж ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ти STAVROZOVA за прекрасния подарък.... Честит празник и на теб и на всички момичета....
    Вили, благодаря за хубавите думи!Радвам се,че са се харесали нещицата ми,хубави празници,че пак се задават доста хихи

  14. #104

    Подразбиране

    Бързам и аз да се похваля с изненада от моята мила приятелка Вили !!! Първо да кажа на Дида че нещо ми е объркала адреса и се наложи да изпиша 5 листа за да покажа че съм аз и накрая стигнахме до извода че щом отговарям на имената адреса не е важен!!! /може вече да ме е прибрал някой комшия/ Та да се похваля както си трябва защото имам СТРАХОТНА КАРТИЧКА!!! Вили много много ти благодаря толкова съм щастлива ааа шоколада го започнах както се казва "хубаво е докато е топло" Целувки от мен ,весел празник и на теб !!!!

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Бързам и аз да се похваля с изненада от моята мила приятелка Вили !!! Първо да кажа на Дида че нещо ми е объркала адреса и се наложи да изпиша 5 листа за да покажа че съм аз и накрая стигнахме до извода че щом отговарям на имената адреса не е важен!!! /може вече да ме е прибрал някой комшия/ Та да се похваля както си трябва защото имам СТРАХОТНА КАРТИЧКА!!! Вили много много ти благодаря толкова съм щастлива ааа шоколада го започнах както се казва "хубаво е докато е топло" Целувки от мен ,весел празник и на теб !!!!

Страница 7 от 11 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •