Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 151
  1. #106

    Подразбиране

    Форума нещо се развали не ми дава да махна пост който по неведоми пътища се повтори...

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Бързам и аз да се похваля с изненада от моята мила приятелка Вили !!! Първо да кажа на Дида че нещо ми е объркала адреса и се наложи да изпиша 5 листа за да покажа че съм аз и накрая стигнахме до извода че щом отговарям на имената адреса не е важен!!! /може вече да ме е прибрал някой комшия/ Та да се похваля както си трябва защото имам СТРАХОТНА КАРТИЧКА!!! Вили много много ти благодаря толкова съм щастлива ааа шоколада го започнах както се казва "хубаво е докато е топло" Целувки от мен ,весел празник и на теб !!!!

    Аби, радвам се, че съм те направила щастлива и че ти харесва мила. Удоволствие беше да я ушия за теб
    v_g_g@mail.bg

  3. #108

    Подразбиране

    Абиииииииии, адресчето го копнах от твоето съобщение.....Така че - имаш да ме черпиш кафе ♥
    Страхотна картичка си имаш ♥



    Ауууууууууууууу, аз ще черпя.......Аби, любима моя, целувам те и се извинявам ♥♥♥

    Вили, миличка, много те обичам ♥♥♥
    Редактирано от Дида : 02.03.2017 в 17:20.

  4. #109

    Подразбиране

    vili_val4eva, много ти е весела картичката......Честито!!!!

  5. #110

    Подразбиране

    Ето и обещаните снимки от подърачето ми от dushkova.






    отново много ти благодаря,

  6. #111

    Подразбиране

    Мила Даниела,радвам се,че ти харесва направеното от мен.Честита баба Марта.

  7. #112

    Подразбиране

    Даниелче, имаш любимите ми макове........Честито!!!!

  8. #113

    Подразбиране

    Мнаго са красиви нали ?
    и аз много си ги харесвам

  9. #114

    Подразбиране

    Даниела ще гледа макове на картичка , а в градината ще и цъфнат живи минзухари .За момета не са фотогенични и не ги е удостоила с внимание.Надявам се по-късно да ги видите

  10. #115

    Подразбиране

    и моята честитка пътува (след известни перипетии)...би трябвало днес да е при моята дружка...бих искала да ви споделя какво се случи...вчера на обяд изпратих писъмцето препоръчано, а снощи получих на лични снимка на подаръка си от една дружка, която работи в пощенските служби в Горна Оряховица...оказа се, че писмото е пристигнало при тях разпечатано...благодаря на Бога, че е била на работа и е попаднала точно тя на него...разказах ви тази история като предупреждение, когато пращате писма да се подсигурявате и да ги лепите и с тиксо, защото и аз наскоро получих отворено писмо с мартенички...

  11. #116

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    ЧЕСТИТА БАБА МАРТА на всички
    преди малко се звъни и пощаджийката ми носи едно симпатично пакетче , гледам непознато име Стоянка Колева но пък се оказа от бъдещите домакини на националната среща и се чудя дали е от тази игра, че и другаде съм се записала?
    надявам се да не съм сгрешила мястото ,благодаря за подаръка и се надявам на есен да се запознаем на живо с моето другарче
    п.п ако съм сгрешила ще е от егн-то
    Привеееееет имам пропуски, трябваше ник-а да си напиша... Надявам се да съм те зарадвала

  12. #117

    Подразбиране

    Момичета и моя подарък дойде .....вълшебство ви казвам!

    Вили

    Картичката е приказна , любимите ми бонбони ииииии отделен подарък за рожденният ми ден който е днес....
    Че дойде и от името на чужд мъж....голям кеф !!!
    за играта :
    1.jpg2.jpg3.jpg

    Не знам кой е издал събитието/ЧРД/ предварително, но изненадата беше изключително приятна ! Ето я и нея :
    20170302_125254.jpg20170302_125355.jpg

    Вили, Много много благодаря , за невероятния подарък - разпаках се от щастие!
    Да си много здрава, лъчезарна и креативна ти пожелавам!

  13. #118

    Подразбиране

    ОООООО,наистина са много красиви и ще ги покажа като цъфнат в моята градина.

    Очаквайте снимки.

  14. #119

    Подразбиране

    И аз да се похваля, и моя подарък дойде.
    Имам много красива картичка, мартеничка, бонбони и бисквити. Много благодаря Дияна Карагьозова, благодаря за красивата картичка и милото пожелание. Желая ти от сърце да си жива и здрава и весел празник и на теб.
    Ето и снимка на невероятната ми картичка и всичко останало.

    v_g_g@mail.bg

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз получих днес....Миличка, много ти благодаря,nikaaa73!!! Мартеничката ми е ушито също, падна ми се като бонус явно......


    Ника, благодаря ти за милите пожелания!!!! Весел празник и на теб, мила!!!
    Пликът целият е отгоре в тиксо....хихиххихих....

Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •