Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 151
  1. #16

    Подразбиране

    Аби, служителките просто те харесват и искат да ходиш по няколко пъти, за да комуникират с теб ♥

  2. #17

    Подразбиране

    Първата ми игра, записвам се

  3. #18

    Подразбиране

    хайде и аз тук да се цопна...хахаха...

  4. #19

    Подразбиране

    Хайде и аз да се запиша
    v_g_g@mail.bg

  5. #20

    Lightbulb

    Записвам се и аз...пък ако трябва пак ще ходя по софийските пощи да си търся пратката
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  6. #21

    Подразбиране

    И Аби има големи проблеми с бг пощи. Никой не може да я изненада с пратка.....
    Затова ще помоля всеки, който си пусне пратката - да пише тук, в темичката, а аз ще се постарая да пиша на лични за посещение в пощенски клон ♥

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    До къде ще ги изпращаме,дайте адрес.

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от мими1956 Виж мнение
    До къде ще ги изпращаме,дайте адрес.
    Здравейте. Може да прегледате темите с игрите и да решите дали да се включите.
    Ако се запишете трябва да спазите условията на играта - бродирана картичка и нещо сладичко за другарчето си. След приключване на записаните в играта - ще изтегля кой да ви изпрати и на кого Вие ще изпратите. Вие ще знаете само на кого да изпратите и не казвате на никого. Вие не знаете кой ще Ви изпрати и чакате с нетърпение.......
    Строго се спазва регламента на играта и сроковете за записване и изпращане.

  10. #25

    Подразбиране

    Май проблемът е в софийските пощи.Наскоро пращах ,не се получи ,препоръчано се бави и след един куп разговори и разправии накрая било забутано , а беше важен документ и имаше срок....А бе...на кого да вярваш.
    Редактирано от dushkova : 31.01.2017 в 09:03.

  11. #26

    Подразбиране

    аз досега не съм имала никакъв проблем с пощите , изпращала съм до София и съм
    получавала от там без проблем -пристигат за 1 ден и дори ,ако е малък пакет и е препоръчан ми го носи в къщи пощаджийката, дори бих казала че пристигат по бързо от куриерска служба и на по-ниска цена

  12. #27

    Подразбиране

    И ние на село нямаме проблеми с бг пощи, но само когато работят.......Но за София се изнервям всеки път като изпращам. Последният път Аби щеше да вдига скандал....Дъщеря ми два пъти ползва техните услуги, и два пъти и даваха чужди пратки. Тя ги отказва, а те и се репчат. Проблем е, че в квартала има две Моники и тя отказва да взема пратката на другото момиче.....
    Дано сега да нямаме такива недоразумения с бг пощи.

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от мими1956 Виж мнение
    и аз
    Здравейте. Това означава ли, че се записвате? Разучихте ли правилата на играта? Ще изчакам до края на месеца и ако не отговорите - няма да Ви запиша.

  14. #29

    Подразбиране

    Момичета и за се записвам, с най-голямо удоволствие

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ви ♥ Имам всички адреси. Утре вечер бъркам в купата и тегля другарчета ♥♥♥
    Редактирано от Дида : 30.01.2017 в 15:35.

Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •