Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 43
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vilqnita Виж мнение
    Здравейте,
    търся схеми на Европейско бистро. Имам едни, но са много размазани.

    vilqnita@gmail.com
    Ще Ви изпратя схемата и в ПМ

  2. #17

    Подразбиране

    Здравейте,търся схемите на Водопад и на малката снимка Зеления Водопад. С легенда на конците.Благодаря предвърително. janityy2783@abv.bg това е имейла ми.
    Редактирано от jana34 : 10.02.2017 в 19:10.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lybicata Виж мнение
    Здравейте. Ще бъде ли удобно да изпратите и на мен тази красота? Търся го отдавна. Благодаря предварително. lu_go@abv.bg
    намерен

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jana34 Виж мнение
    Здравейте,търся схемите на Водопад и на малката снимка Зеления Водопад. С легенда на конците.Благодаря предвърително. janityy2783@abv.bg това е имейла ми.
    малката снимка - от тук: http://vushivki.ru/sxemu/nature/66-vodopad.html

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tonigeorgi Виж мнение
    Здравейте търся този гоблен. Прикачен файл 181452 ако някой може да помогне това е мейла ми Благодаря предваритвлно gdb_dexter13@yahoo.com
    Може ли повече информация за този гоблен? И мен ме заплени.

  6. #21

    Подразбиране

    Здравейте. Много моля по запознатите търся схема на тази снимка, но не успявам да си я направя през програмите. Ако може някой да ми направи схема нека да е 1:1,конци дмц, размер 21х30 или около него, но за броя на цветовете си нямам представа. Там оставям по преценка. Просто искам да се получи що годе сходна със снимката. Благодаря предварително. Ето и имейл за връзка:dstaneva85@gmail.com
    8-.jpg

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте, търся схеми с ключ на гоблена "Имението на сълзите"diamanten-goblen-imenieto-na-salzite.jpg.
    Ако се намери пратете на: viki.mancheva@gmail.com
    Много благодаря!

  8. #23

    Подразбиране

    02.jpgНякой да има четливи схеми

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tina370 Виж мнение
    02.jpgНякой да има четливи схеми
    Имам ЦВЕТНА ГРАФИКА,руска,с блендове.Без посочен имейл не мога да я изпратя.Пишете ми на ЛС!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #25

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране гоблени "Ден" и "Нощ"

    Здравейте. Търся схеми с ключ с номерата на ДМЦ конци за Вилерови гоблени "Ден" и "Нощ". Благодаря предварително! Ако се намерят, моля пратете на: vatevag@abv.bg

  13. #28

    Подразбиране

    Много моля за схемата на гоблен "Трите воденици". За контакти и помощ на адрес: k.velikova@shumen.bg

  14. #29

    Подразбиране

    Здравейте,нещо не ми излиза схемата.Май трябва да си инсталирам програма.Ако може да ми кажеш как да си дръпна схемата.Благодаря ти предварително.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:

    Здравейте дами, търся това гобленче за моя близка пенсионерка. Започнато е преди доста години, на ленена панама, но през годините е загубила схемата.
    Ако разполагате със схемата Ви моля да я изпратите на lali_73@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •