Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране бродерия по поръчка

    Момичета, на една приятелка свекърва и беше започнала да шие коледния венец на Скот Густафсон на Хаед, който аз уших преди време и показах тук. Приятелката ми много го хареса и аз дадах схемата на свекърва и да и го ушие. За съжаление женичката почина и не мажа да го довърши. Аз не се наемам да шия нещо втори път и не мога да и помогна. То не е нещо, което става за седмица -две. Та въпросът ми е има ли хора, които се наемат срещу заплащане да свършат такава услуга и колко струва този наш безценен труд, примерно каква е цената на квадрат 10/10 или 20/20 бода?

  2. #2

    Подразбиране

    Аз бродирам по поръчка.Стойността зависи от сложността на модела и в общи линии е въпрос на договаряне между страните.За Хаед като се има предвид,че моделите са с доста единични бодове и много цветове, стойността на квадратче не може да е по-малко от 4-5лв
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #3

    Подразбиране

    Светле, благодаря ти, че се обади. Само ми кажи квадратче от 10/10 бода ли имаш предвид? Ще се срещна с приятелката ми тези почивни дни и ще ти се обадя после. А ти можеш да видиш за кой гоблен става дума при мен в готови творби. Аз го ших някъде около година, вече не помня точно. Приятно се шие. Не е от най-сложните Хаеди, имайки предвид другия ми Хаед, който ми отне 4 години. Като разгледах до момента ушитото, не ми хареса особено, може би жената не е била вече добре като го е започнала, има нечисти бодове , прозира тук-там. На мен по-лесно щеше да ми е да го почна начисто отново, отколкото да го продължа, но това ще преценим после, ако жената се навие, защото нали знаеш, който не е шил никога не може да разбере за какъв труд става въпрос и не могат да го оценят по достойнство. При всички случаи ще ти кажа какво е станало. Още веднъж, благодаря.

  4. #4

    Подразбиране

    За 10/10 става дума.Моля те пиши ми на ЛС
    Редактирано от Светла Петрова : 29.03.2017 в 18:52.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #5

    Подразбиране

    Привет момичета, има ли някоя от вас която шие с лявата ръка?!
    Започнах гоблен, правен по моя снимка - мустанги в галоп. Невероятно красив е - НО ръцете ми заболяха и...... не мога да го довърша.
    Аз шия много чисто - опаковата страна е както лицевата!!!!! Ще се радвам ако някоя от вас се наеме да го довърши. Бих искала да е със същия наклон и толкова чисто и прецизно!!!!
    Подробности - размер и т.н. ще дам АКО ИМА НЯКОЯ "ЛЕВОРЪКА" КАКТО МЕН.
    Благодаря предварително за отговора.

  6. #6

    Подразбиране

    Може би тук е мястото да попитам при заявка за гоблен, кой намира модела и конците?
    Който го поръчва или този, който го шие?

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Kalinkova Виж мнение
    Може би тук е мястото да попитам при заявка за гоблен, кой намира модела и конците?
    Който го поръчва или този, който го шие?
    Обикновено,който поръчва предоставя материалите.Може и да е по ваша доставка, но към цената за изработката на гоблена си добавете и стойността на вложените материали/закупена готова конплектовка/
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •