Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 146
  1. #46

    Подразбиране

    nasysy получих, още вчера извинявам се имах проблем с нета и затова пиша днес
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #47

    Подразбиране

    nikoll, робина е вече при мен!
    zeza_v@abv.bg

  3. #48

    Подразбиране

    робина на Данчо е при мен от понеделник, но извинете ме мола забравих да напиша тук

  4. #49

    Подразбиране

    Извинявам се за лаишкия въпрос, но тъй като не всичи са отбелязали. Може ли да се оцветява по схемите Ви докато се шие или сте пратили оригинали с гоблените?
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #50

    Подразбиране

    И аз вчера взех от пощата робина на Галя, дори започнах малко. По моята схема може да се драска, няма проблем, оригиналът е в списание.

  6. #51

    Подразбиране

    и по моята схема можете да отбелязвате спокойно...

  7. #52

    Подразбиране

    първата пеперудка на Данчо е готова...

  8. #53

    Подразбиране

    Лелеееее Гале СТРАХОТНА ЕЕЕЕЕ! БЛАГОДАРЯ
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #54

    Подразбиране

    Ето и от мен 2 часа шиене на мотива, 4 часа и половина контур, който уби цялото удоволствие у мен. Винаги съм мразел гоблени с контур, това е в състояние да ме подлуди. Но мисля, че се получи добре
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #55

    Подразбиране

    Данчо, може да не шиеш контура на моя робин, щом не обичаш, нали трябва да се забавляваме все пак. Аз съм забравила да сложа шрифт за никовете, но ще гледам да пусна тук .

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikoll Виж мнение
    Данчо, може да не шиеш контура на моя робин, щом не обичаш, нали трябва да се забавляваме все пак. Аз съм забравила да сложа шрифт за никовете, но ще гледам да пусна тук .
    Нелка не се притеснявай ще го преборя нямя да се давам. Но мерси за предложението. Но специално за мотивчето на nasysy ако знаеш колко беше красиво без контура. Съжалявам, че не го снимах БЕЗ и после С контур, за да се види разликата, но така или иначе всеки ще я види като си шие своя мотив. Някак си с контура ми стана като щамповано, а без контура беше като гобленче. Но важното е тя да си го харесва нали затова сме си избрали моделите

    А това с липсата на ЦИТАТИТЕ от постовете направо ще ме изкрейза, къде са тея админи не знам, явно вече са залетили
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #57

    Подразбиране

    Данчо съжалявам, че съм те затруднила, но цветенцата са станали много хубави. Който не обича контур да не го шие.
    А днес вече мога и да пиша мнения- вчера ми даваше грешка.

  13. #58

    Подразбиране

    Една феичка за Галя. Има на пръчката едно кръстче със сребърен конец, но не намирам такъв. Предполагам си го запазила за себе си.


  14. #59

    Подразбиране

    Имам нужда от помощ Цеце,не различавам цветовете на контурите.По метода на изключването ми останаха 2 червени и 2 тъмни обаче кое с кое се шие не виждам.Така че моля те помогни

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Лили качвам схемата на части за да видиш и оригинала. При принтирането може да не са се отбелязали цветовете. Всъщност с този робин още от началото имам проблеми. Първо сгреших оразмеряването, та се наложи да поря, после бързайки да шия си продупчих пръста с иглата и нямаше време да го изпера и тук там ще видиш точици. Като се върне ще го оправя! Въобще дано успеете да го довършим заедно!

    http://dox.bg/files/dw?a=5d64104ac0
    http://dox.bg/files/dw?a=5a8ba3bd9a
    http://dox.bg/files/de?a=996f4f8a8e
    zeza_v@abv.bg

Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •