Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Показване на 136 до 146 от 146
  1. #136

  2. #137

    Подразбиране

    Благодаря Галя! И моите неща отдолу си довършила. Супер е!

  3. #138

    Подразбиране

    Край
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #139

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Край
    Благодаря ти Данчо, както и на всички от групичката за чудното ръстомерче, което си имам и дори вече му се радвам на живо!!!
    БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

  5. #140

    Подразбиране

    И моят робин вече е у мен. Станал е страхотен! Продължавам и аз да го дошия и ще го снимам готов!
    Благодаря на всички за страхотната игра която се получи!
    zeza_v@abv.bg

  6. #141

    Подразбиране

    Една пИпеуда за Даката
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #142

    Подразбиране

    Здравейте и тук, отново нещо ме е повлякло лятото насам натам и не съм влизал отдавна. Светле станала е страхотна и целия е СТРАХОТЕН! Нямам търпение да си дойде у нас Беше удоволствие за мен поредния робин (изключае контура)
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #143

    Подразбиране

    Скъпи момичета, дойде време и аз да покажа моето прекрасно бижу. Благодаря на всички, които оставиха своя скъп спомен на моята стена. СТАНА УНИКАЛЕН!

    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #144

    Подразбиране

    Поздравления Дака за теб и момичетата сътворили това бижу...Станало е страхотно, особено като се има предвид, че обожавам феферуди...

  10. #145

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikaaa73 Виж мнение
    Поздравления Дака за теб и момичетата сътворили това бижу...Станало е страхотно, особено като се има предвид, че обожавам феферуди...
    ОООО Ника за пореден път си от моята партия. Не знаех че и ти си пеперудена фея БЛАГОДАРЯ. Наистина се получиха жестоки
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #146

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Скъпи момичета, дойде време и аз да покажа моето прекрасно бижу. Благодаря на всички, които оставиха своя скъп спомен на моята стена. СТАНА УНИКАЛЕН!

    Поздравления!! наистина е уникален!!

Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •