Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 146
  1. #31

    Подразбиране

    вече съм на нисък старт и чакам 10.04....

    Постарах се максимално да ви улесня, ако имате забележки имам време за корекции. Приятно забавление на всички желая

  2. #32

    Подразбиране

    Все още сме в очакване на избора на zezata
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Все още сме в очакване на избора на zezata
    погледни пост 22 и 23

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galq_iva Виж мнение
    погледни пост 22 и 23
    УЖАС ИЗВИНЯВАМ СЕ, някак си ми се е слял поста, мислех че това е кой какво избира от нейния гоблен. ИЗВИНЯВАМ СЕ

    Светле твой ред
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #35

    Подразбиране

    За мен остана на третия ред до зелената.Моля,последния преди да изпрати на Даката да изпрати на мен,аз ще изпратя на Мишел, а тя на Даката
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #36

    Подразбиране

    А аз поемам ангажимента да връча най-тържествено и с подобаващи почести завършения проект

  7. #37

    Подразбиране

    от робина на Наси избирам първия ред -второто.
    От Цецка -слънчогледа с лейка
    Червена фея-Нели
    Жълта фея-Галя
    Розова фея -Цецка
    Лилава фея-Наси
    Синя фея-Данчо
    Покрайфеите има цветенца аз ще си ги бодна и под тях вместо надписите може да си боднете никовете

  8. #38

  9. #39

    Подразбиране

    Галя пуснах към теб, понеделник можеш да очакваш пратка. Усмихнат уикенд, нямам търпение
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #40

    Подразбиране

    Не знам защо ме няма в моделчето на naysysy вероятно не е станало ясно какво избирам, но съм си избрал най-долен ред втора картинка от ляво на дясно Who seek the Lord, където пише. Мерси
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #41

    Подразбиране

    Моето пакетче е готово, утре сутрин пускам и очаквам с нетърпение феичката на Галя. Схемата ми е леко разместена при залепването, но се надявам това да не ви създаде голям проблем.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #42

    Подразбиране

    Нели рано сутринта изпратих, утре можеш да посетиш БГ пощи

  13. #43

    Подразбиране

    Лили ти в сряда иди до пощите, че днес изпратих, но следобяд!
    zeza_v@abv.bg

  14. #44

    Подразбиране

    Лили - получих.
    Данчо - получаваш утре.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз получих робина.

Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •