Страница 16 от 27 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 396
  1. #226

    Подразбиране Въпрос ?

    Стефи ,може ли да споделиш ,ако искаш де Тез три рамки който са поставени в една по голяма.Има ли стъкло между тях или е празно пространство . На снимката не мога да видя добре . Благодаря ти :kissyou

  2. #227

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Винаги оригинално, винаги стилно и невероятно красиво !!!........
    с една дума.... СОНЯ

  3. #228

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bole Виж мнение
    Стефи ,може ли да споделиш ,ако искаш де Тез три рамки който са поставени в една по голяма.Има ли стъкло между тях или е празно пространство . На снимката не мога да видя добре . Благодаря ти :kissyou
    Разбира се.В случая двете бродерии са в рамки със стъкло,средната е празна и дава възможност за свободен аранжимент.И трите рамки са поставени в една обща/бялата/като има празно пространство между тях.
    При морските пейзажи пред мидите има стъкло,а отзад паспарту.Първия модел който правих в средната рамка имаше само мрежа .Варианти много

  4. #229

    Подразбиране

    Изключително оригинални хрумвания!!!

    А по чашките с кафе ми останаха очите!

  5. #230

  6. #231

    Smile

    Соня,повече от два часа разглеждам твоите красоти и мога да кажа,че сьм вьзхитена.Много оригинални идеи!От теб има какво да се научи,за това често ще поглеждам в твоята тема.

  7. #232

    Подразбиране

    страхотни дребосъци от хубави по хубави .поздравления за хубавия вкус които си проявила при избора на моделчета , кафеените особенно ми допаднаха
    обичам красивите неща

  8. #233

  9. #234

    Подразбиране

    Моя труд през зимните нощи ,в очакване на лятото
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #235

    Подразбиране

    Размечтах се за лято и море! Прекрасни са и двата

  11. #236

    Подразбиране Браво !!!!

    Е както винаги перфектни и красиви А сега чакам да видя как ще ги облечеш Знам ,че е нещо оргинално

  12. #237

    Smile

    Както всичко направено от теб - Перфектно....................

  13. #238

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sonq Виж мнение
    Моя труд през зимните нощи ,в очакване на лятото
    Кога успа бе Сонче!!! Тези след "онзи" Пермин от срещата ли ги избродира или преди това? Всъщност сетих се, че другият Пермин не си показала тук в готовите....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  14. #239

    Smile

    Отново нещо красиво и оригинално при теб,Стефи!

  15. #240

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    Кога успа бе Сонче!!! Тези след "онзи" Пермин от срещата ли ги избродира или преди това? Всъщност сетих се, че другият Пермин не си показала тук в готовите....
    Пепи,тези бяха готови още през март,но сега ги показвам.И ''онзи''от срещата е завършен,но сега шия другарчето му и ще ги видите заедноМалко се позабавих, панамата с перлен оттенък свърши,но благодарение на Иренна вече я имам.
    Ще ми се да покажа и дракона с ламето на ДМЦ,готов е ,но трябва са го снимам

Страница 16 от 27 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •