Страница 17 от 27 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 396
  1. #241

  2. #242

    Подразбиране

    Тези два гоблена са ми любими, ох кога ще мога и аз да си ги ушия. Да ти са честити

  3. #243

    Подразбиране

    Благодаря на pepen за ключа на цветята на Вервако,благодаря и за триптиха в синьо -розово,който открих покрай цветята
    И поредния дракон за тази година с ламе на ДМЦ,но не успях да направя хубава снимка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #244

    Подразбиране Браво !!!!

    Както винаги оргинално и красиво. Сега чакаме рамкирането им А следващото какво е

  5. #245

    Подразбиране

    Сончето пак е във вихъра си, а какви ли рамки ще подбере .....като знам карловското ателие колко са креативни ....

  6. #246

    Подразбиране

    Всички са много красиви, но на мен любими са ми чайничето и чашката - хвърлила съм им око от както се появиха схемите
    Ще чакам с нетърпение да ги видя рамкирани - избираш много интересни варианти . Браво!

  7. #247

    Подразбиране

    Много красива колекция имаш! Браво

  8. #248

    Подразбиране

    Виждам,че всички очаквате да ги видите рамкирани,но този път ще ги подаря така.
    За цветята на Вервако бих избрала 3 в 1:трите в малки рамки и обединени в една голяма,а чайника и чашката в една рамка с общо паспарту в хоризонтален редДракона-златиста рамка и златисто паспару.
    Дракона нарочно снимах с макарата ,аз съм много доволна от това ламе на ДМЦ,шие се много лесно и го има в 5-6 разцветки

  9. #249

    Подразбиране

    Всичко, което излиза от твоите ръце е прекрасно!
    А последните ти гобленчета са много красиви!

  10. #250

  11. #251

    Подразбиране

    Нещо дребно за 1 юни
    Пепи,благодаря за схемите
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #252

    Подразбиране

    Ееееееееее Сонче, неуморна си!!! Хич не знам, че съм ти пратила такива схеми, ама щом казваш, че аз съм "виновна"- няма да споря
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  13. #253

    Подразбиране

    Пепи много са сладки и не се сдържах.В процес са още два книгоразделителя

  14. #254

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм просто възхитена от тази колекция....
    Толкова стил и въображение... наистина за първи път виждам толкова красиви неща... Вярно, че имам малък опит в шиенето на гоблени, но разглеждах, разглеждах и на всяка нова страница все по-хубави неща... Страхотно сръчна сте, и си личи колко любов и желание влагате във всяко бодче...
    Всичко, което сте създала през последните години е прекрасно!

Страница 17 от 27 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •