Страница 23 от 27 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 396
  1. #331

    Подразбиране

    И накрая да ви покажа моите картички с джобчета,торбички за лакомства и чашките.Макар да не умея да плета се постарах да ги облека с тези дрешки които ме впечатлиха-универсални са, стават за украса ,за бонбони,моливкик……..дори и по предназначение/чая няма да изстива бързо/

  2. #332

    Подразбиране

    Голямо разнообразие и красота!Прелест!

  3. #333

    Подразбиране

    Страхотни коледни попълнения в твоята страничка.Красота и стил!!!Елхичката е станала перфектна.Примитивите внасят много топлина и уют за праздника.И всичко е поднесено с много вкус.Поздравления!!!

  4. #334

    Подразбиране

    Страхотна подготовка за Коледа, буквално останах без думи. Всичко е направено с много вкус, поздравления!

  5. #335

    Smile

    Невероятна Коледна украса!
    Всички подаръци са изработени с много стил!

  6. #336

    Подразбиране

    Благодаря на всички надникнали в страничката ми.Желая Ви много здраве и късмет през Новата 2014 година.

    А ето как посрещам годината на дървения кон,няколко талисмана за близки и приятели.

  7. #337

  8. #338

    Подразбиране

    От красиви по-красиви........................... Прекрасни, перфектни, изящни................
    Друго май няма какво да кажа, всичко е така пипнато, че съм безмълвна...........

  9. #339

    Подразбиране

    Дребни на вид неща , но оформени перфектно!!! Изглеждат ОГРОМНИ, смисъл един път!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  10. #340

    Подразбиране

    все хубави неща намирам в твоята страничка а дрешките за чашките направо ме плениха от пръв поглед, казваш че не можеш да плетеш? че то това си е цяло майсторство справила си се перфектно

  11. #341

    Подразбиране

    Малиййй каква красота извира тук .... Сонче
    Онзи сивия кон - рамкирания - направо ми превзе душичката
    Но това си е специалитета на карловското ателие - атрактивни и различни.

  12. #342

  13. #343

    Подразбиране

    Човек онемява пред толкова стил.красота и оригиналност!!!Винаги вярна на безупречния си вкус!!!

  14. #344

    Подразбиране

    Картичките и коледните подаръчета са невероятни. Много се радвам като видя оригинални хрумвания.

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Да отбележа празника Св.Валентин с дребни бродерии:

Страница 23 от 27 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •