Страница 4 от 27 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 396
  1. #46

    Подразбиране

    И последните два гоблена с фото паспарту.Мисля ,че розовото колибри е по-добре с розова рамка.За сега мисля да спра на тази тема
    Още веднъж благодаря на бсички за топлите отзиви и подкрепа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #47

    Подразбиране

    Тези две кончета ги видях за първи път в творбите на pepina и веднага се влюбих в тях. Ето ги сега препускат в моте творби За сетен път се убеждавам в отличната комплектовка на Dimensions,дизайна,съчетанието на цветовете,различните бодове всичко това допринася за цялостното излъчване на гоблена.Дори промяната на само един бод/например контур с една или две нишки/ има значение
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    Този гоблен много ми хареса след като Нелиа го показа и ето го сега в мое изпълнение
    Мисля,че мидите на цвят и форма са като истински,нямам морска звезда,но пак се получи.А да знаете пясъка как блести,блести.
    Нели благодаря за идеята
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #49

    Подразбиране

    Eто и новият ми акцесоар,игленик/бискорнушка /Надявам се вече да не губя иглата за шев,вързана е здраво за ножицата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #50

    Подразбиране

    Ето моите нови игленици/ бискорнушка/:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #51

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #52

    Подразбиране

    Соня, много са интересни и майсторски направени Може ли малко информация за изработването им?

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Соня, много са интересни и майсторски направени Може ли малко информация за изработването им?
    За иглениците има специални схеми,обикновенно мотивът е 3-4 квадрата.Интересен е начина на сглобяване.Мисля,че от приложената картинката е ясно.От моя скромен опит мога да кажа ,че за тези игленици,които се връзват за ножица трябва да са малки по размер и леки,с ножицата се реже конеца и веднага се бодва иглата на игленика,докато се вземе нужния конец,те са настолни.За пълнеж ползвах памук или дунапрен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 12.jpg‎ (40.5 KB, 47 показвания)

  9. #54

    Подразбиране

    Ето и моя подарък-"свидетелство за брак'',но бродирано
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #55

    Подразбиране

    Този игленик харесах, когато разглеждах страничката на svetta и веднага го уших.Ето го в мое изпълнение
    SVETTA благодаря за идеята
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #56

    Подразбиране

    Ето моето водно конче-символа на безсмъртието.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #57

    Подразбиране

    Ето една поредица"Видяното от вас":

    Забравила съм да покажа" Горещото,страстни,но все пак зеленооко лято "на Ниа.За теб Ниа горещи целувки
    Маските са подарък на близък,за неговия шестдесет годишен жизнен път,за изживяните весели и тъжни моменти.Благодаря на teen_f,бъди весела
    "На чашка кафе"харесах за моя приятелка,която обича кафето и закачките.Малек черпя кафе идеята дойде от теб.
    А иглиника е за една гобленарка,не си губи иглите,но все пак...Svettа,благодаря за прекрасните модели,за това,че ме "зарази"

    Благодаря на всички гобленарки,благодаря, че Ви има,че създавате толкова красиви творби
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #58

    Подразбиране

    Една визитка за внукът на наши приятели
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #59

    Подразбиране

    Ето три миниатюри от поредицата на червените коли
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Ревю на моите последни гоблени/облечени във рамки /:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от sonq : 02.04.2010 в 12:55.

Страница 4 от 27 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •