Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране До момичетата от Плевен

    Момичета, имам питане относно Националната среща.
    Много моля, ако има определена дата да ме информирате. Знам, че още е много рано, но трябва да подам заявка за отпуска, да купя самолетен билет и други разни такива подробности.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей, официалната среща ще е на 7 октомври (събота) 2017г. Подробностите малко по-нататък.

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikaaa73 Виж мнение
    Здравей, официалната среща ще е на 7 октомври (събота) 2017г. Подробностите малко по-нататък.
    УРААААА Ама що не казвате да блокираме и ние датата дееее. Никаааа и ти си ми приятелка значи
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #5

    Подразбиране

    Аз видях и съм се заградила датите, Дака. 2 нощувки, пък Вилито иска 3....♥♥♥ В чуденка сме сега......

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Аз видях и съм се заградила датите, Дака. 2 нощувки, пък Вилито иска 3....♥♥♥ В чуденка сме сега......
    Абе Плевен ми е любима дестинация, и аз ще говоря с Аби. Мен ако питаш 3 ми звучи добре, ама сме на работа в понеделник някой, ако не ни уволнят до октомври
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  7. #7

    Подразбиране

    Никакво уволняване..... Мислете го с Аби, има време....има и какво да разгледаме в Плевен

  8. #8

    Подразбиране

    Ще се съгласите с мен на три нощувки, ама не знам защо още се опъвате.
    Имате време, мислете, решавайте и искам решението да е в полза на трите нощувки
    v_g_g@mail.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Едвам ма нави, сега остава и Аби да навием
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #10

    Подразбиране

    Дака, казвай как да навием Аби - подкуп ли, песен ли, давай идея......

  11. #11

    Подразбиране

    Аз казвам песен да е, само Аби да се съгласи.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Аз казвам песен да е, само Аби да се съгласи.

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    ехааа...това с трите нощувки много ми хареса...вече резервирах детегледачка и за неделя, че и понеделник...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •