Страница 15 от 23 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 331
  1. #211

    Подразбиране

    Дака,пожелавам ти много успехи на новото място.Да не забравяш гоблените и...."Тайната вечеря" те очаква във втори шанс
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #212

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Дака,пожелавам ти много успехи на новото място.Да не забравяш гоблените и...."Тайната вечеря" те очаква във втори шанс
    Хахахаа Светльонка ОБЕЩАВАМ там да я завърша!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #213

    Подразбиране

    Дака, ще ми липсваш и на мен....Пожелавам ти много хубави моменти в новото ти начинание и да ги шашнеш със знания и умения! Много се радвам за теб!!!!♥

  4. #214

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Виждам, че в списъка е отбелязана една вечеря, затова уточнявам - 2 нощувки и вечери в петък и 2 нощувки и вечери в събота.
    И за мен така

  5. #215

    Подразбиране

    Данчо, ти се появи на нашия гобленарски хоризонт покрай организацията на националната в Асеновград . Ще ми липсваш много...Но човек трябва да върви напред и нагоре докато е млад - от сърце ти пожелавам твоите дела да се развият на макс и да не съжаляваш за решението си. Ще чакам да пуснеш снимки от новото ти местенце

  6. #216

    Подразбиране

    Данчо, съжалявам, че няма да се видим но и се радвам за промените в живота ти защото разбирам, че ти ги искаш. Приятелю, където и да си, бъди жив и здрав, новата работа да надхвърли очакванията ти. Ще чакаме снимки на новото място, нови етапи и ушити гоблени. Дано ти остава време и за любимото хоби
    v_g_g@mail.bg

  7. #217

    Подразбиране

    Да уточним най-накрая - със Светла Петова ще сме в ДВОЙНА стая. Благодарим за изчакването....

  8. #218

    Подразбиране

    Момичета, ще помоля всички да прегледат отново резервациите си и ако се налагат промени да се направят до 24.09.2017г., защото ни притискат от хотела да дадем окончателния брой нощувки и видовете стаи, както и вечерите...След като ги дадем на 25.09.2017г. и се появят промени ще трябва да ги плащаме ние...Все още има неуточнени стаи - двойни или тройни и т.н., както и момичета, които не са ми изпратили трите си имена на имейл nina.donkova@abv.bg...Благодаря ви за разбирането...

  9. #219

    Подразбиране

    Добрееее заради един много важен за мен човек, успях да направя всичко по силите си и да отложа това пътуване с 15 дни, за да се видя още веднъж с всички приятели. Ника моля те ако не си ме зачеркнала остави ми резервацията, като те моля да добавиш още една нощувка за петък. Като ще е гарга да е рошава. Т.е. 2 нощувки единична стандартна стая с всички там допълнения. БЛАГОДАРЯ
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #220

    Подразбиране

    Само да ви споделя под секрет успях да навия Даката да поотложи заминаването за да може да е с нас на националката )) Доволна съм кики ,нямаше да е същото без него !!!!

  11. #221

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Добрееее заради един много важен за мен човек, успях да направя всичко по силите си и да отложа това пътуване с 15 дни, за да се видя още веднъж с всички приятели. Ника моля те ако не си ме зачеркнала остави ми резервацията, като те моля да добавиш още една нощувка за петък. Като ще е гарга да е рошава. Т.е. 2 нощувки единична стандартна стая с всички там допълнения. БЛАГОДАРЯ
    Ехааа, Дака веднага отивам да изтрия и без друго гадно зеления надпис, че няма да присъстваш и да добавя и петъчната нощувка, както предполагам и петъчна вечеря...

  12. #222

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Само да ви споделя под секрет успях да навия Даката да поотложи заминаването за да може да е с нас на националката )) Доволна съм кики ,нямаше да е същото без него !!!!
    Много се радвам, че ще е сред нас! Така ще събере повече пожелания за щастие и късмет от всички нас!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #223

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Добрееее заради един много важен за мен човек, успях да направя всичко по силите си и да отложа това пътуване с 15 дни, за да се видя още веднъж с всички приятели. Ника моля те ако не си ме зачеркнала остави ми резервацията, като те моля да добавиш още една нощувка за петък. Като ще е гарга да е рошава. Т.е. 2 нощувки единична стандартна стая с всички там допълнения. БЛАГОДАРЯ
    ♥♥♥

  14. #224

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikaaa73 Виж мнение
    Ехааа, Дака веднага отивам да изтрия и без друго гадно зеления надпис, че няма да присъстваш и да добавя и петъчната нощувка, както предполагам и петъчна вечеря...
    Ника ДА всичко там квото се полага и за петък. И понеже Аби беше по-ангажирана да ме убеждава за заминаването и не виждам да е писала, бройте и нея от петък с всичките му екстри ще долетим заедно с метлите.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Ника ДА всичко там квото се полага и за петък. И понеже Аби беше по-ангажирана да ме убеждава за заминаването и не виждам да е писала, бройте и нея от петък с всичките му екстри ще долетим заедно с метлите.
    Дака, тя ми писа на лични и нейната корекция я направих още сутринта и вече всички корекции са налице за петък и за двама ви...

Страница 15 от 23 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •