Показване на 1 до 15 от 331

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Уточнявам с малко закъснение и се извинявам за забавянето-ще присъствам с 1 гост,искам всички екстри с една нощувка в двойна стая - 52.00лв.,с една вечеря
    Бих искала само да доуточня дали госта ми може да е със свободна консумация вечерта или задължително трябва да е с включена вечеря?Пратих данни на посочения мейл

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mmagi.nik Виж мнение
    Уточнявам с малко закъснение и се извинявам за забавянето-ще присъствам с 1 гост,искам всички екстри с една нощувка в двойна стая - 52.00лв.,с една вечеря
    Бих искала само да доуточня дали госта ми може да е със свободна консумация вечерта или задължително трябва да е с включена вечеря?Пратих данни на посочения мейл
    Здравей, ще направя корекциите, които си посочила. Госта също трябва да е с включена вечеря, защото няма възможност за свободна консумация при толкова много хора.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikaaa73 Виж мнение
    Здравей, ще направя корекциите, които си посочила. Госта също трябва да е с включена вечеря, защото няма възможност за свободна консумация при толкова много хора.
    о.к.няма проблем,добавете още една вечеря,но ако може да промените броя на кафе-пауза и зала- за един човек,госта ми няма да присъства на официалната част .Благодаря и се извинявам за неудобството

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •