Страница 14 от 23 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 331
  1. #196

    Подразбиране

    Ника, искам да запиша за петъчна вечеря, Кики и Росен / мисля, че той е записан, като гост/. Нямат в момента достъп до форума.

  2. #197

    Подразбиране

    Хайде и аз да се запиша за петъчната вечер

  3. #198

    Подразбиране

    Искам да попитам, задължително ли е да се записваме за петъчната вечеря, или ще има и свободна консумация?
    ..::Gobelin World::..

  4. #199

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Искам да попитам, задължително ли е да се записваме за петъчната вечеря, или ще има и свободна консумация?
    Здравей, организираната петъчна вечеря ще бъде с куверт и не е задължително записването за нея...За съжаление няма как да осигурим за толкова много хора свободна консумация...

  5. #200

    Подразбиране

    Здравей Ника, искам да уточня , че се записвам с -№ 54 ani_karavasileva да бъдем в една стая. /петък и събота, двойна, нереновирана/ Благодаря!

  6. #201

    Подразбиране

    Хайде да запиша за петъчна вечеря armeria,pepito_m,diana karagiozova,ksenitka,ani_karavasileva и аз
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #202

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikaaa73 Виж мнение
    Здравей, организираната петъчна вечеря ще бъде с куверт и не е задължително записването за нея...За съжаление няма как да осигурим за толкова много хора свободна консумация...
    Благодаря. Тогава записвам 2 вечери за петък.
    ..::Gobelin World::..

  8. #203

  9. #204

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от shebek1733 Виж мнение
    Да се запиша и аз за петъчната вечеря 2
    А може ли да ми изпратиш на имейл nina.donkova@abv.bg трите си имена и имената на госта, че все още липсват...

  10. #205

    Подразбиране

    Виждам, че в списъка е отбелязана една вечеря, затова уточнявам - 2 нощувки и вечери в петък и 2 нощувки и вечери в събота.
    ..::Gobelin World::..

  11. #206

    Подразбиране

    Скъпи организатори, поради настъпването на щастливи за мен събития в живота ми и заминаването ми да живея в чужбина, бих искал да анулирам заявката си за участие в X-тата юбилейна среща. Сигурен съм че организаторите ще се представят блестящо и искрено съжалявам, че няма да мога да съпреживея с всички приятели тези моменти. Пожелавам на всички незабравими мигове и ще чакам да гледам снимки. ОБИЧАМ ВИ, ПРИЯТЕЛИ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #207

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Скъпи организатори, поради настъпването на щастливи за мен събития в живота ми и заминаването ми да живея в чужбина, бих искал да анулирам заявката си за участие в X-тата юбилейна среща. Сигурен съм че организаторите ще се представят блестящо и искрено съжалявам, че няма да мога да съпреживея с всички приятели тези моменти. Пожелавам на всички незабравими мигове и ще чакам да гледам снимки. ОБИЧАМ ВИ, ПРИЯТЕЛИ!

    Ееееее, Данчо, ще ни липсваш. Не можа ли да поотложиш малко заминаването.
    Каквато и да е причината желая ти много успехи!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #208

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Скъпи организатори, поради настъпването на щастливи за мен събития в живота ми и заминаването ми да живея в чужбина, бих искал да анулирам заявката си за участие в X-тата юбилейна среща. Сигурен съм че организаторите ще се представят блестящо и искрено съжалявам, че няма да мога да съпреживея с всички приятели тези моменти. Пожелавам на всички незабравими мигове и ще чакам да гледам снимки. ОБИЧАМ ВИ, ПРИЯТЕЛИ!
    Ееее Данчо, много се радвам за щастливите събития, но в същото време съм разочарована, че няма да се видим... Желая ти успех в новото начинание...

  14. #209

    Подразбиране

    Дака приятелче много ама много ще ми липсваш ,но това което ти предстои е наистина голяма и прекрасна крачка в твоя живот ,както и признание за труда и капацитета на един млад човек. Успех и помни "времето върви на пред" /както е казала една много умна дама/ и се надяваме в скоро време и ние да види снимки от мястото където отиваш и да ни разкажеш много интересни неща!! Успех от мен!!!

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ! Тук намерих едни от най-ценните приятели в моя живот. ОБИЧАМ ВИ ИСТИНСКИ! Това което ми предстои е наистина голяма крачка и голямо предизвикателство за мен. Винаги съм бил кариерист за добро или лошо и този шанс наистина не мога да изпусна. Ния за съжаление обстоятелствата не ми позволяват да избирам, Ника благодаря ти за милите думи и на мен купона и приятелите истински ще ми липсват и го казвам без никакво фамилиарничане, тези които ме познават вече знаят, че съм директен, Аби знаеш че те ОБИЧАМ, ти за мен си един безценен приятел и твоята подкрепа е много важна за мен! ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ! Може би ще имам шанса да присъствам на някоя от следващите националки
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 14 от 23 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •