Страница 12 от 22 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 331

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И аз хващам последният влак .Записвам се с 2 нощувки в нереновирана двойна стая заедно с Ksenitka ,зала,кафе пауза и вечеря!

  2. #2

    Подразбиране

    И ние да хванем последния вагон,докато влакът потегля. Записваме се с babaelka , cvetomilka.1 . Двойна стая / каквато е останала/ .Пълна програма от петък !

  3. #3

    Подразбиране

    И аз се записвам + един гост - зала и кафе пауза

  4. #4

    Подразбиране

    Записвам се -Зала и кафе пауза +1 гост (зала и кафе пауза)

  5. #5

    Подразбиране

    Ника,Ксенитка вече е записана под № 59 ,аз исках само да уточня ,че ще бъдем в една стая. Извинявай ,ако съм ти подвела!

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepito_m Виж мнение
    Ника,Ксенитка вече е записана под № 59 ,аз исках само да уточня ,че ще бъдем в една стая. Извинявай ,ако съм ти подвела!
    мила, веднага го коригирам...

  7. #7

    Подразбиране

    Записвам Николина Цветкова + гост с две нощувки в нереновирана двойна стая и всички екстри.

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Добро утро момичета и момчета...
    Записването приключи!!!
    Ще помоля всички да погледнат дали правилно са записани в списъка. Ако има още желаещи за петъчна вечеря, нека потвърдят тук желанието си до 15.09.2017г...Има няколко момичета, които не са ми изпратили още трите си имена и тези на гостите си - shebek1733, borislava76, emilia_sim, lili49, fani77 и pepsssi...

  10. #10

    Подразбиране

    Дали може да заявя и петъчна нощувка? Ще дойдем следобяда в петък с две коли, моля да ни предвидите за спане. Извинявам се за късната промяна на плановете! Ще бъдем 6 петъчн0-съботни - Ducky , Ирка88, rositsa, lilipi1970, nikoll и Unknown_lady.
    Редактирано от Ирка88 : 01.09.2017 в 21:41.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Дали може да заявя и петъчна нощувка? Ще дойдем следобяда в петък с две коли, моля да ни предвидите за спане. Извинявам се за късната промяна на плановете!
    Петъчната нощувка е уредена, ама нищо не казваш за петъчната вечеря?хахаха

  12. #12

    Подразбиране

    Ще ти пиша допълнително за вечерята, благодаря ти! Засега само спане да резервирате.

  13. #13

    Подразбиране

    Докато не е станало късно да добавя и две петъчни вечери за мен и госта.

  14. #14

    Подразбиране

    Записвам се за петъчната вечеря за мен + гост
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте...Ще помоля всички да погледнат списъка и да проверят резервациите си...Има все още неуточнени стаи - единична или двойна и т.н...Нека в най-кратки срокове ги уточним...

Страница 12 от 22 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •