Страница 14 от 22 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 331

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ника, искам да запиша за петъчна вечеря, Кики и Росен / мисля, че той е записан, като гост/. Нямат в момента достъп до форума.

  2. #2

    Подразбиране

    Хайде и аз да се запиша за петъчната вечер

  3. #3

    Подразбиране

    Искам да попитам, задължително ли е да се записваме за петъчната вечеря, или ще има и свободна консумация?
    ..::Gobelin World::..

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Искам да попитам, задължително ли е да се записваме за петъчната вечеря, или ще има и свободна консумация?
    Здравей, организираната петъчна вечеря ще бъде с куверт и не е задължително записването за нея...За съжаление няма как да осигурим за толкова много хора свободна консумация...

  5. #5

    Подразбиране

    Здравей Ника, искам да уточня , че се записвам с -№ 54 ani_karavasileva да бъдем в една стая. /петък и събота, двойна, нереновирана/ Благодаря!

  6. #6

    Подразбиране

    Данчо, ти се появи на нашия гобленарски хоризонт покрай организацията на националната в Асеновград . Ще ми липсваш много...Но човек трябва да върви напред и нагоре докато е млад - от сърце ти пожелавам твоите дела да се развият на макс и да не съжаляваш за решението си. Ще чакам да пуснеш снимки от новото ти местенце

  7. #7

    Подразбиране

    Данчо, съжалявам, че няма да се видим но и се радвам за промените в живота ти защото разбирам, че ти ги искаш. Приятелю, където и да си, бъди жив и здрав, новата работа да надхвърли очакванията ти. Ще чакаме снимки на новото място, нови етапи и ушити гоблени. Дано ти остава време и за любимото хоби
    v_g_g@mail.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikaaa73 Виж мнение
    Здравей, организираната петъчна вечеря ще бъде с куверт и не е задължително записването за нея...За съжаление няма как да осигурим за толкова много хора свободна консумация...
    Благодаря. Тогава записвам 2 вечери за петък.
    ..::Gobelin World::..

  9. #9

    Подразбиране

    Хайде да запиша за петъчна вечеря armeria,pepito_m,diana karagiozova,ksenitka,ani_karavasileva и аз
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от shebek1733 Виж мнение
    Да се запиша и аз за петъчната вечеря 2
    А може ли да ми изпратиш на имейл nina.donkova@abv.bg трите си имена и имената на госта, че все още липсват...

  12. #12

    Подразбиране

    Виждам, че в списъка е отбелязана една вечеря, затова уточнявам - 2 нощувки и вечери в петък и 2 нощувки и вечери в събота.
    ..::Gobelin World::..

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Виждам, че в списъка е отбелязана една вечеря, затова уточнявам - 2 нощувки и вечери в петък и 2 нощувки и вечери в събота.
    И за мен така

  14. #14

    Подразбиране

    Скъпи организатори, поради настъпването на щастливи за мен събития в живота ми и заминаването ми да живея в чужбина, бих искал да анулирам заявката си за участие в X-тата юбилейна среща. Сигурен съм че организаторите ще се представят блестящо и искрено съжалявам, че няма да мога да съпреживея с всички приятели тези моменти. Пожелавам на всички незабравими мигове и ще чакам да гледам снимки. ОБИЧАМ ВИ, ПРИЯТЕЛИ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Скъпи организатори, поради настъпването на щастливи за мен събития в живота ми и заминаването ми да живея в чужбина, бих искал да анулирам заявката си за участие в X-тата юбилейна среща. Сигурен съм че организаторите ще се представят блестящо и искрено съжалявам, че няма да мога да съпреживея с всички приятели тези моменти. Пожелавам на всички незабравими мигове и ще чакам да гледам снимки. ОБИЧАМ ВИ, ПРИЯТЕЛИ!

    Ееееее, Данчо, ще ни липсваш. Не можа ли да поотложиш малко заминаването.
    Каквато и да е причината желая ти много успехи!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 14 от 22 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •