Страница 15 от 22 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 331

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Скъпи организатори, поради настъпването на щастливи за мен събития в живота ми и заминаването ми да живея в чужбина, бих искал да анулирам заявката си за участие в X-тата юбилейна среща. Сигурен съм че организаторите ще се представят блестящо и искрено съжалявам, че няма да мога да съпреживея с всички приятели тези моменти. Пожелавам на всички незабравими мигове и ще чакам да гледам снимки. ОБИЧАМ ВИ, ПРИЯТЕЛИ!
    Ееее Данчо, много се радвам за щастливите събития, но в същото време съм разочарована, че няма да се видим... Желая ти успех в новото начинание...

  2. #2

    Подразбиране

    Дака приятелче много ама много ще ми липсваш ,но това което ти предстои е наистина голяма и прекрасна крачка в твоя живот ,както и признание за труда и капацитета на един млад човек. Успех и помни "времето върви на пред" /както е казала една много умна дама/ и се надяваме в скоро време и ние да види снимки от мястото където отиваш и да ни разкажеш много интересни неща!! Успех от мен!!!

  3. #3

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ! Тук намерих едни от най-ценните приятели в моя живот. ОБИЧАМ ВИ ИСТИНСКИ! Това което ми предстои е наистина голяма крачка и голямо предизвикателство за мен. Винаги съм бил кариерист за добро или лошо и този шанс наистина не мога да изпусна. Ния за съжаление обстоятелствата не ми позволяват да избирам, Ника благодаря ти за милите думи и на мен купона и приятелите истински ще ми липсват и го казвам без никакво фамилиарничане, тези които ме познават вече знаят, че съм директен, Аби знаеш че те ОБИЧАМ, ти за мен си един безценен приятел и твоята подкрепа е много важна за мен! ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ! Може би ще имам шанса да присъствам на някоя от следващите националки
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #4

    Подразбиране

    Дака,пожелавам ти много успехи на новото място.Да не забравяш гоблените и...."Тайната вечеря" те очаква във втори шанс
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Дака,пожелавам ти много успехи на новото място.Да не забравяш гоблените и...."Тайната вечеря" те очаква във втори шанс
    Хахахаа Светльонка ОБЕЩАВАМ там да я завърша!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #6

    Подразбиране

    Дака, ще ми липсваш и на мен....Пожелавам ти много хубави моменти в новото ти начинание и да ги шашнеш със знания и умения! Много се радвам за теб!!!!♥

  7. #7

    Подразбиране

    Да уточним най-накрая - със Светла Петова ще сме в ДВОЙНА стая. Благодарим за изчакването....

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, ще помоля всички да прегледат отново резервациите си и ако се налагат промени да се направят до 24.09.2017г., защото ни притискат от хотела да дадем окончателния брой нощувки и видовете стаи, както и вечерите...След като ги дадем на 25.09.2017г. и се появят промени ще трябва да ги плащаме ние...Все още има неуточнени стаи - двойни или тройни и т.н., както и момичета, които не са ми изпратили трите си имена на имейл nina.donkova@abv.bg...Благодаря ви за разбирането...

  9. #9

    Подразбиране

    Добрееее заради един много важен за мен човек, успях да направя всичко по силите си и да отложа това пътуване с 15 дни, за да се видя още веднъж с всички приятели. Ника моля те ако не си ме зачеркнала остави ми резервацията, като те моля да добавиш още една нощувка за петък. Като ще е гарга да е рошава. Т.е. 2 нощувки единична стандартна стая с всички там допълнения. БЛАГОДАРЯ
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Добрееее заради един много важен за мен човек, успях да направя всичко по силите си и да отложа това пътуване с 15 дни, за да се видя още веднъж с всички приятели. Ника моля те ако не си ме зачеркнала остави ми резервацията, като те моля да добавиш още една нощувка за петък. Като ще е гарга да е рошава. Т.е. 2 нощувки единична стандартна стая с всички там допълнения. БЛАГОДАРЯ
    Ехааа, Дака веднага отивам да изтрия и без друго гадно зеления надпис, че няма да присъстваш и да добавя и петъчната нощувка, както предполагам и петъчна вечеря...

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikaaa73 Виж мнение
    Ехааа, Дака веднага отивам да изтрия и без друго гадно зеления надпис, че няма да присъстваш и да добавя и петъчната нощувка, както предполагам и петъчна вечеря...
    Ника ДА всичко там квото се полага и за петък. И понеже Аби беше по-ангажирана да ме убеждава за заминаването и не виждам да е писала, бройте и нея от петък с всичките му екстри ще долетим заедно с метлите.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Ника ДА всичко там квото се полага и за петък. И понеже Аби беше по-ангажирана да ме убеждава за заминаването и не виждам да е писала, бройте и нея от петък с всичките му екстри ще долетим заедно с метлите.
    Дака, тя ми писа на лични и нейната корекция я направих още сутринта и вече всички корекции са налице за петък и за двама ви...

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Добрееее заради един много важен за мен човек, успях да направя всичко по силите си и да отложа това пътуване с 15 дни, за да се видя още веднъж с всички приятели. Ника моля те ако не си ме зачеркнала остави ми резервацията, като те моля да добавиш още една нощувка за петък. Като ще е гарга да е рошава. Т.е. 2 нощувки единична стандартна стая с всички там допълнения. БЛАГОДАРЯ
    ♥♥♥

  14. #14

    Подразбиране

    Само да ви споделя под секрет успях да навия Даката да поотложи заминаването за да може да е с нас на националката )) Доволна съм кики ,нямаше да е същото без него !!!!

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Само да ви споделя под секрет успях да навия Даката да поотложи заминаването за да може да е с нас на националката )) Доволна съм кики ,нямаше да е същото без него !!!!
    Много се радвам, че ще е сред нас! Така ще събере повече пожелания за щастие и късмет от всички нас!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Страница 15 от 22 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •