Страница 7 от 23 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 331
  1. #91

    Подразбиране

    Записваме се двете с KIKA62 - 2 нощувки /6 и 7/ в климатизирана двойна стая + всички екстри.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  2. #92

    Подразбиране

    Моля да бъда записана - две нощувки, кафе, зала и вечеря. Нощувките в тройна нереновирана стая заедно с Vili_SS и Дида от пост 23 и 24. Говорих днес с Вили и молим, стаята от двойна да се замени с тройна.

  3. #93

    Подразбиране

    Здравейте момичета!
    Моля да ни промените стаята с Дида от двойна на тройна. Искаме да сме три, към нас се присъединява decor, наша приятелка. Извинявам се за притеснението.
    v_g_g@mail.bg

  4. #94

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Здравейте момичета!
    Моля да ни промените стаята с Дида от двойна на тройна. Искаме да сме три, към нас се присъединява decor, наша приятелка. Извинявам се за притеснението.
    Промяната е направена.Благодаря.

  5. #95

    Подразбиране

    [QUOTE=nikaaa73;546858]Промяната е направена.Благодаря.[/QUOTE
    Много благодарим ♥♥

  6. #96

    Подразбиране

    След дълго мислене реших да се запиша и аз +1 гост,1 нощувка в стандартна двойна стая , 2 кафе пауза, 2 зала, 2 вечеря

  7. #97

    Подразбиране

    Здравейте , записвам се за пълната програма и моля за смяна на стаята на Нефибов и Лидафи4 с тройна нереновирана , та и за мен да има местенце Договорила съм се с тях . От кога ми се ще да присъствам , е, сега се наканих . До среща в Плевен !!!

  8. #98

    Подразбиране

    Записвам се и аз,една нощувка, по възможност в единична нереновирана или стандартна стая,с кафе пауза,вечеря,зала.
    Редактирано от rossi369 : 03.08.2017 в 12:01.

  9. #99

    Подразбиране

    Има ли други от Казанлък, които ще пътуват за срещата ?
    Бих се радвала да се свържем и евентуално да пътуваме заедно.
    ddqnkova@abv.bg

  10. #100

    Подразбиране

    Моля да ме извините,но искам да променя заявката ,ще водя 1 гост-двойна стая-нереновирана или стандартна с всичко останало.

  11. #101

    Подразбиране

    Не ми е ясно ,тези които се записват като гости участници ли са във форума ,споделят ли въобще хобито ни или са членове на семействата решили да си направят екскурзия ище заемат местата на други участници ,които биха искали да присъстват!

  12. #102

    Подразбиране

    Записвам се и аз - с всички екстри и стандартна двойна стая с maleks.

  13. #103

    Подразбиране

    Когато ходих на срещата във Видин имах гост-моя мъж. Не шие, но споделя и финансира хобито ми, беше добре дошъл и добре приет от домакините и останалите съфорумци. Остана очарован и ще присъства при възможност на всяка национална среща.

  14. #104

    Подразбиране

    Значи заема мястото на един гобленар,но там сигурно не е имало и поставено условие за местните жени!

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Призовавам за мир в темата!
    Това е тема за записване, останалите настроения, моля, пренасочете в групата си.
    Редактирано от maleks : 05.08.2017 в 13:05.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Страница 7 от 23 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •