Страница 6 от 23 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 331
  1. #76

    Подразбиране

    Здравейте,записвам се за Десета Нац.среща с две нощувки в стандартна стая-едната с НИЯ,другата с Нелсън,една вечеря в събота,озвучаване на зала също.
    От името на Нелсън моля да бъде коригиран поста и за нощувка-1 брой в двойна стандартна стая.Събота вечер.

  2. #77

    Подразбиране

    Здравейте ,записвам се за срещата с две нощувки в стандартна стая заедно с Лидия Фичерова,вечери,озвучаване и всичко останало.

  3. #78

    Подразбиране

    записвам се с две нощувки -петък и събота в единична нереновирана стая +две вечери +две кафепаузи за мен и един гост

  4. #79

    Подразбиране

    Записвам се за 2 нощувки (нереновирана двойна или тройна стая), кафе пауза, зала, вечеря

  5. #80

    Подразбиране

    записвам се за две нощувки в единична нереновирана стая петък и събота
    две вечери+две кафепаузи+2 зала за мен и един гост

  6. #81

    Подразбиране

    Записвам Димитрина-Аксаково с 1 нощувка в единична нереновирана стая + зала , кафе и вечеря.

  7. #82

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от hrisipisi Виж мнение
    Записвам Димитрина-Аксаково с 1 нощувка в единична нереновирана стая + зала , кафе и вечеря.
    нужен ми е ник-а и трите имена на Димитрина-Аксаково, за да я включа в списъка
    Редактирано от nikaaa73 : 21.06.2017 в 12:27.

  8. #83

    Подразбиране

    ще помоля тези, които имат гости да ми изпратят и техните имена за баджовете...извинявам се за този пропуск...

  9. #84

    Подразбиране

    И аз допълвам 2 нощувки /6 и 7/ - двойна или тройна стая - и аз като Светла Петрова + всичко останало.

  10. #85

    Подразбиране

    Записвам и eva86 две нощувки и всичко останало в двойна нереновирана стая с мен-sashka58

  11. #86

    Подразбиране

    Записвам се и аз-допълнително до ден-два ще уточня вид стая и дали ще съм сама...Успех момичета в подготовката!

  12. #87

    Подразбиране

    Сашка ме е записала и вече съм спокойна. Нямам търпение да се видим! Момичета, успех с организацията!

  13. #88

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eva86 Виж мнение
    Сашка ме е записала и вече съм спокойна. Нямам търпение да се видим! Момичета, успех с организацията!
    С нетърпение ви очаквам вас, двенките, да ми кацнете

  14. #89

    Подразбиране

    Записваме се двете с Пламена Танева (o4ilatata)-две нощувки в нереновирана стая + всички екстри.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се .кики- 2 нощувки (климатизирана единична стая), кафе пауза, зала, вечеря
    Редактирано от кики : 30.06.2017 в 12:34.

Страница 6 от 23 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •