Страница 8 от 23 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 331
  1. #106

    Подразбиране

    Само едно ще напиша - плевенските момичета, като много са искали да присъстват на среща защо нито веднъж до сега не изявиха желание да организират такава? Много е лесно някой друг да поеме отговорност, и на готово да се отиде.
    И има неписано правило - който е поел отговорност да организира такава среща, той си създава правилата за това и всички сме длъжни да се съобразяваме с тях.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #107

    Подразбиране

    Ще помоля модератора на темата да изтрие всички постове (моите ще си изтрия сама), които развалят спокойствието и положителните ни емоции от предстоящата среща
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #108

    Подразбиране

    Ще помоля doris, megim, mamanushi, shebek1733, armeria, scorpion4eto, borislava76, emilia_sim, mmagi.nik, KatyaShuman и nasysy да ми изпратят имената си и тези на гостите си на имейл nina.donkova@abv.bg...Благодаря ви!

  4. #109

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Стуто Виж мнение
    Когато ходих на срещата във Видин имах гост-моя мъж. Не шие, но споделя и финансира хобито ми, беше добре дошъл и добре приет от домакините и останалите съфорумци. Остана очарован и ще присъства при възможност на всяка национална среща.
    Моят гост е съпругът ми, който може да различи фирмите производители и знае кое е лен и Аида,че и каунт също. На срещите обикаля да види изложените гоблени, познава съпрузите на някои мои колежки по хоби. Не се натрапва за официалната част. Да не говоря, че когато организирахме срещата в нашия град беше и наш спонсор... Недоумявам с какво той и някои друг съпруг или придружител ще спъне срещата. И твърдението,че гостите заемат местата на гобленарките е меко казано обидно. До сега на срещите нямаше такова настроение против тях. Ако модераторите преценят може да изтрият поста ми, но се почувствах засегната.

  5. #110

    Подразбиране

    Гости, придружители, "приятелите" Джак и Джим винаги са били в антуража на всяка среща. Има решение- за не се чувства някой ощетен, че придружаващ гост му е заел мястото, може просто да се запише по-раничко за срещата. Ако непредвидими събития попречат да присъства - се отписва.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  6. #111

    Подразбиране

    Я запишете Манка-1 нощувка,единична климатизирана стая и другите подробности........че докато изчета всички ви- кой,какво,как станало и предвид напредналото време на срещата............ ще забравя! Утре ще пратя на имейла трите имена,благодаря!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #112

    Подразбиране

    Съжалявам ,че точно ти се обиди,защото се познаваме и беше една от жените ,които исках да видя!

  8. #113

    Подразбиране

    Няма обидени. Това са разясняване на детайли.
    Примери от ползата на гост-придружители:
    1.Гледа детето, докато мама е заета със срещата
    2. Транспортира гобленарка от и до мястото на събитието.Често транспорта е трудносъвместим със събитието, а не всеки може да си вземе свободен ден петък.
    3.Комбинират се няколко гобленарки от един град и гост-придружителят ги транспортира с кола
    4.Мини срещи на придружителите / ако са мъже/.Имам наблюдения, че съпрузите на нашите гобенарки се познават.
    5.Придружава нуждаещ се от асистенция гобленар.
    6.Имам още една причина, за която се сещам, но е твърде вероятно да обидя някой.

    Останаха още два месеца. Ще се видим, ще се посмеем, Душкова и Данчо ще попеят, Дорис ще доведе приятелите, аз няма да падам в банята. Като казах баня - паднах в Шуменската.Главата ми опря в тоалетната, а краката под саркофага-вана.Добре, че ръста ми не е очебиен. Този път ще си взема една антихлъзгалка,та Насиси да е спокойна...
    Предлагам да превърнем нетърпението си за срещата в позитивно, не си харчете събраните пари - похарчете ги там за аксесоари за любимото хоби.
    7.Преди време, някои групи си организиаха превоз от фирма и чух, че поемаха нощувка и вечеря на шофьора си.
    Я да видя, кой ще се запише след Манка?
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  9. #114

    Подразбиране

    Да се запишем и ние от Асеновград - Юра и Васе - 1 нощувка в двойна климатизирана стая и всичките му там екстри -кафе пауза, зала, вечеря ...

  10. #115

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Я запишете Манка-1 нощувка,единична климатизирана стая и другите подробности........че докато изчета всички ви- кой,какво,как станало и предвид напредналото време на срещата............ ще забравя! Утре ще пратя на имейла трите имена,благодаря!

  11. #116

    Подразбиране

    Я да се запиша и аз че не е останало място.Една нощувка за сега единична стая /нереновирана/ и всичко останало.
    Редактирано от lili49 : 12.08.2017 в 19:29.

  12. #117

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Я да се запиша и аз че не е останало място.Една нощувка за сега единична стая и всичко останало.
    lili49 ще помоля да уточниш вида на стаята - нереновирана, стандартна или климатизирана. Благодаря!

  13. #118

    Подразбиране

    Записвам се за две нощувки.Единична климатизирана стая,кафе ,вечеря и всичко останало.

  14. #119

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Няма обидени. Това са разясняване на детайли.
    Примери от ползата на гост-придружители:
    1.Гледа детето, докато мама е заета със срещата
    2. Транспортира гобленарка от и до мястото на събитието.Често транспорта е трудносъвместим със събитието, а не всеки може да си вземе свободен ден петък.
    3.Комбинират се няколко гобленарки от един град и гост-придружителят ги транспортира с кола
    4.Мини срещи на придружителите / ако са мъже/.Имам наблюдения, че съпрузите на нашите гобенарки се познават.
    5.Придружава нуждаещ се от асистенция гобленар.
    6.Имам още една причина, за която се сещам, но е твърде вероятно да обидя някой.

    Останаха още два месеца. Ще се видим, ще се посмеем, Душкова и Данчо ще попеят, Дорис ще доведе приятелите, аз няма да падам в банята. Като казах баня - паднах в Шуменската.Главата ми опря в тоалетната, а краката под саркофага-вана.Добре, че ръста ми не е очебиен. Този път ще си взема една антихлъзгалка,та Насиси да е спокойна...
    Предлагам да превърнем нетърпението си за срещата в позитивно, не си харчете събраните пари - похарчете ги там за аксесоари за любимото хоби.
    7.Преди време, някои групи си организиаха превоз от фирма и чух, че поемаха нощувка и вечеря на шофьора си.
    Я да видя, кой ще се запише след Манка?
    Ще водя "цялата група" Добре , че в Плевен няма трамваи.. няма опастност да хванем някоя друга посока...

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Ще водя "цялата група" Добре , че в Плевен няма трамваи.. няма опастност да хванем някоя друга посока...
    Ти не леж на тая в калабалъка "грешната" посока може и да ти хареса

Страница 8 от 23 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •