Страница 9 от 23 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 331
  1. #121

    Подразбиране

    ШШШТ! А с кого бях като си купих червената блуза от витрината на магазина?
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #122

    Подразбиране

    Запишете Калинка Гроздева и Радостина Стефанова(rodich),за срещата.В стая за двама,нереновирана,2 нощувки от петък,кафе пауза,зала и вечеря и всички останали екстри.

  3. #123

    Подразбиране

    Ще помоля megim, shebek1733, armeria, borislava76, emilia_sim, mmagi.nik, lili49 и elena699 да ми изпратят имената си и тези на гостите си на имейл nina.donkova@abv.bg... По повод това дали да има организирана петъчна вечеря все още очакваме да споделите вашите мнения и желания...Благодаря ви!

  4. #124

    Подразбиране

    Тъй, като не е станало ясно сега пиша! Очаквам организирана петъчна вечеря с купон за душата!Предполагам, че и други, които ще дойдат от петък ще имат и те това желание.Вечеря за двама в петък и вечеря за двама в събота! Плюс всички екстри предлагащи се на срещата за двама!

  5. #125

    Подразбиране

    И аз, Стефка и Дорис като Люси сме за организирана вечеря в петък.

  6. #126

    Подразбиране

    И аз така - нека да сме заедно от петък. Само искам аз да си поръчам в петък каквото ми иска душичката...Но ако не може - каквото е за другите, това и за мен ♥

  7. #127

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    И аз така - нека да сме заедно от петък. Само искам аз да си поръчам в петък каквото ми иска душичката...Но ако не може - каквото е за другите, това и за мен ♥
    Диде, едва ли ще намерим заведение, което да се съгласи да поеме голяма група на свободна консумация и то в дни като петък и събота, когато се пълнят, но ще опитаме със сигурност да направим каквото можем по въпроса...

  8. #128

    Подразбиране

    Аа ,тук се заформя някакъв купон и аз съм за

  9. #129

    Подразбиране

    И ние с Анито сме за организирана вечеря в петък!

  10. #130

    Подразбиране

    И аз ще се включа за организираната вечеря в петък... да става купон!

  11. #131

    Подразбиране

    Купон в петък вечер - йеееее! Гласувам с 2 ръце!

  12. #132

  13. #133

    Подразбиране

    не обичам да оставам гладна,така че и мен ме бройте за петъчната вечеря

    папальона

  14. #134

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Ще водя "цялата група" Добре , че в Плевен няма трамваи.. няма опастност да хванем някоя друга посока...
    уф ...това преключение с трамваите ще си го помня още дълго....Нооо в Плевен пък някъде другаде може да се отсеем - знае ли човек ние сме способни

  15. #135
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, момичета и момчета! Да не сте ме забравили вече? Тук съм, ама нямам време за гоблени и за това не влизам във форума! Обаче искате не искате ще съм на срещата, не бих пропуснала и тази година. Само моля, не ме съдете строго за това, че ще съм без гоблен, занимавам се с други нещица и, ако може, ще донеса тях. Записвам се за двойна стая, нереновирана с Lili49 една нощувка и всички екстри!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

Страница 9 от 23 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •