Страница 17 от 23 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 331
  1. #241

    Подразбиране

    Въпросът е принципен и не касае само до стола. Има си условия при записването определени от домакините и ние трябва да се съобразяваме с това.
    И нали сме се разбрали по този въпрос - домакините определят правилата.
    lebed600402 не е единственият желаещ. Ако се направи само един компромис всички знаят какво ще последва. Изведнъж ще се появят още желаещи и още компромиси. Нека не затрудняваме в последния момент домакините.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #242

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Въпросът е принципен и не касае само до стола. Има си условия при записването определени от домакините и ние трябва да се съобразяваме с това.
    И нали сме се разбрали по този въпрос - домакините определят правилата.
    lebed600402 не е единственият желаещ. Ако се направи само един компромис всички знаят какво ще последва. Изведнъж ще се появят още желаещи и още компромиси. Нека не затрудняваме в последния момент домакините.
    ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРИТЕСНЕНИЕТО И НЕУДОБСТВОТО АКО СЪМ СЪЗДАЛА ТАКОВА ПРОСТО ПО ПРЕДИ НЕМОЖАХ ДА КАЖА ДАЛИ СЪМ СВОБОДНА ТОВА ВРЕМЕ
    ОЩЕ ВЕДНЪЖ ИЗВИНЕТЕ И ПРИЯТНО ВИ ПРЕКАРВАНЕ А НИЕ ДЕТО НЕ СМЕ БИЛИ ЩЕ ЧЕТЕМ ФОРУМА
    aag60.gallery.ru
    aag60@abv.bg

  3. #243

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lebed600402 Виж мнение
    ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ПРИТЕСНЕНИЕТО И НЕУДОБСТВОТО АКО СЪМ СЪЗДАЛА ТАКОВА ПРОСТО ПО ПРЕДИ НЕМОЖАХ ДА КАЖА ДАЛИ СЪМ СВОБОДНА ТОВА ВРЕМЕ
    ОЩЕ ВЕДНЪЖ ИЗВИНЕТЕ И ПРИЯТНО ВИ ПРЕКАРВАНЕ А НИЕ ДЕТО НЕ СМЕ БИЛИ ЩЕ ЧЕТЕМ ФОРУМА
    Ако дойдеш догодина на срещата имаш бутилка Кайлъшка гроздова

  4. #244

    Подразбиране

    Здравейте . За петъчната вечеря бройте и мен , моля . Остава си всичко както заявих две нощувки в двойна нереновирана стая .borislava76 каза, че е писала за потвърждение и за втората нощувка, но не е сигурна дали е получено . Сега говорихме с нея .

  5. #245

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Borqnac Виж мнение
    Здравейте . За петъчната вечеря бройте и мен , моля . Остава си всичко както заявих две нощувки в двойна нереновирана стая .borislava76 каза, че е писала за потвърждение и за втората нощувка, но не е сигурна дали е получено . Сега говорихме с нея .
    Получих потвърждението й на имейл заедно с трите й имена, но не е писала за петъчна вечеря...За теб направих корекцията за петъчната вечеря, а на нея само за втората нощувка...

  6. #246

    Подразбиране

    Петъчна вечеря и за borislava76. Нинка , ако не си получила имейла от Борислава, кажи моля те да ти напиша аз имейл за потвърждение. Благодаря предварително !

  7. #247

    Подразбиране

    Писали сме заедно . Извинявай . Значи и вечерята добави и за нея . Говорихме току що за втори път с нея .

  8. #248

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Borqnac Виж мнение
    Писали сме заедно . Извинявай . Значи и вечерята добави и за нея . Говорихме току що за втори път с нея .
    Добавих петъчна вечеря и за нея...

  9. #249

    Подразбиране

    Привет дами,
    бях се записала за стая с Калинка Гроздева - 2 нощувки, но тя няма възможност да присъства

    Мога да се комбинирам с друго другарче. Нямам претенции за стаята, но за 1 нощувка
    Благодаря за рабирането!
    Спокойна вечер,


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  10. #250

    Подразбиране

    Допълнително уточнение:

    ще бъда в стая с Гери
    84. gerolina - нощувка (стандартна двойна стая), кафе пауза, зала, вечеря
    79. rodich - 1 нощувка, кафе пауза, зала, вечеря


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #251

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Допълнително уточнение:

    ще бъда в стая с Гери
    84. gerolina - нощувка (стандартна двойна стая), кафе пауза, зала, вечеря
    79. rodich - 1 нощувка, кафе пауза, зала, вечеря

  12. #252

    Подразбиране

    Някакъв минимален шанс имам ли,да си запиша нощувка и в петък,че ме стресираха с пътя!
    Сама май няма да се справя!
    снощи видях последния срок,изтървах го,виновата....
    Ако няма разпъвам си седалките и лягам в колата!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #253

    Подразбиране

    Манка, ако няма ще ти отстъпя моето място за петък, пък аз ще отида да спя в братовчедка си. Още не съм говорила за това с нея, но се надявам да не ме върне. Ще изчакам да видя дали ще се реши въпросът и тогава ще говоря с нея.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #254

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Манка, ако няма ще ти отстъпя моето място за петък, пък аз ще отида да спя в братовчедка си. Още не съм говорила за това с нея, но се надявам да не ме върне. Ще изчакам да видя дали ще се реши въпросът и тогава ще говоря с нея.
    Ния, въпросът е разрешен...

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Някакъв минимален шанс имам ли,да си запиша нощувка и в петък,че ме стресираха с пътя!
    Сама май няма да се справя!
    снощи видях последния срок,изтървах го,виновата....
    Ако няма разпъвам си седалките и лягам в колата!
    Споко аз съм в единична стая ще те сместя в куфара ако трябва като те зна че си малоерна...

Страница 17 от 23 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •