Страница 21 от 23 ПърваПърва ... 111920212223 ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 331
  1. #301

    Подразбиране

    Скъпи плевенски момичета, знам че с притаени и изтощени сърца хвърляте по един поглед на темичката във форума. Без да бъда излишно разточителен в думите ще кажа БРАВО! БЯХТЕ ПОВЕЧЕ ОТ ПЕРФЕКТНИ!БЯХТЕ УНИКАЛНИ! БЯХТЕ ЮБИЛЕЙНИ! БЯХТЕ НА ВИСОКО НИВО! Да мислят Русенските момичета след тази висока летва как ще я достигнат, но съм сигурен че ще се справят. ЧЕСТИТО И НА ВАС мили момичета за следващото домакинство. ВЯРВАМ ВЪВ ВАС и съм сигурен, че ще сте страхотни! Попътен вятър!
    Благодаря на всички приятели за невероятните емоции и позитивизъм с които ме зареждате винаги когато сме заедно. ОБИЧАМ ВИ! Прекараните с вас моменти ще останат завинаги незабравими в сърцето ми
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #302

    Подразбиране

    Мили момичета - БЛАГОДАРЯ !!! Тези почти 3 дни си ги запазвам отново навътре в сърцето си! Бяхте перфектни и незабравими! Чувствах се комфортно като ваш гост.
    Надявам се да сме оставили същите чувства и у вас....♥♥♥
    Съфорумки и съфорумци - вече ми липсвате

  3. #303

    Подразбиране

    Браво на плевенските лудетини - стравиха се блестящо с организацията на юбилейната ни среща ! Дъжда не попречи нито на пътуването, нито на емоциите ! Щастлива съм че успях пак да видя стари приятели, да се заредя с много положителна емоция и че съм част от всички вас ! До догодина в моя любим град -Русе ! Да не се заричам ама този път ще е от петък....

  4. #304

    Подразбиране

    Мили момичета, благодаря !!! Благодаря за прекрасната среща ! Прегръдки и целувки !

  5. #305

    Подразбиране

    Благодаря ви ПЛЕВЕНСКИ ЛУДЕТИНИ.Всичко беше супер!Благодаря ви за усмивките,които не ви напуснаха през цялото време (въпреки напрежението), за перфектната организация! БЛАГОДАРЯ!!!!
    И до нови срещи приятели в Русе!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #306

  7. #307

    Подразбиране

    Мили момичета,огромно благодаря за страхотните емоции ,които ни заредиха за месеци напред!Бяхте страхотни.Лично аз се запознах с много нови за мен съфорумки желая на всички много щастливи моменти с нашето хоби

  8. #308

    Подразбиране

    Благодаря Ви, мили момичета! За перфектната организация, за милото отношение, за страхотния купон! Невероятна е емоцията от запознанството с много съфорумки, които до момента не познаваха лично, насладата от изложбата на конкурсните творби, от изложбата извън конкурса Ще се радвам да се видим отново догодина в Русе

  9. #309

    Подразбиране

    Момичета, направихте една незабравима за нас юбилейна среща! Почувствахме се щастливи сред приятели, бяхте помислили как да зарадвате всекиго, и не се уморихте да ни угаждате 2 дена за да се чувстваме прекрасно! Починете си сега, и знайте, че си спечелихте много нови приятели, което е най-ценното признание за старанието Ви! До скоро виждане в Русе!

    Редактирано от Ирка88 : 08.10.2017 в 23:47.

  10. #310

    Подразбиране

    Благодаря ви Плевенски лудетини за невероятната среща ! Бяхте перфектни !!! Много мили и усмихнати ! Толкова положителни емоции събрах, които да ме топлят до следващата среща живот и здраве в Русе ! Презентацията ви беше невероятна ! Организацията също ! Просто бяхте прекрасни във всяко отношение ! Русенски перли отново Честито домакинство на 11 - тата среща !

  11. #311

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за топлото посрещане,за невероятната организация,за подаръците,приготвени с много любовлЗа първи път присъствах на среща,но останах очарована,благодаря! Надявам се и ние,Русенските перли,да направим следващата среща толкова зареждаща с положителни емоции,както я направихте вие в Плевенл

  12. #312

    Подразбиране

    Благодаря Ви за милите думи! Толкова бяхте готини! И да е имало грешки,те са били несъзнателни. Получи се,защото всички вие бяхте позитивни. Обичам Ви!
    muchinova_1968@abv.bg

  13. #313

    Подразбиране

    Искам да Благодаря на момичетата , които превърнаха Юбилейната среща в истински празник!

    Пожелавам на всички да са все така изпълнени с идеи и вдъхновения, да ви стига времето, а и финансите за приказнокрасивите неща, които правите! До нови срещи приятели!!!

  14. #314

    Подразбиране

    Луденини, бяхте невероятни! Поздравления,въпреки дъжда и лошото време ,беше слънчево от усмивките ви!Благодаря, благодаря, благодаря за очарованието на празника ! До нови срещи !

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, благодаря Ви за страхотната организация на срещата. Запознах се с много нови приятели, заредих се с емоции и желание за нови творчески планове.

Страница 21 от 23 ПърваПърва ... 111920212223 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •