Страница 22 от 23 ПърваПърва ... 1220212223 ПоследенПоследен
Показване на 316 до 330 от 331
  1. #316

    Подразбиране

    Лудетини,бяхте перфектни!Благодаря Ви момичета за невероятната среща поднесена с много любов,усмивки и положителни емоции!Бъдете живи и здрави!До нови срещи !

  2. #317

    Подразбиране

    22361380_1890101411016941_678996050_n.jpg 22214946_1890101124350303_1492611387_n.jpg За всички , които не успяха да видят посланието и момата плевенчанка на срещата

  3. #318

    Подразбиране

    Благодарим ви приятели за милите думи! Ние сме щастливи ,че имахме възможността да ви посрещнем в нашия град и да организираме тази незабравима среща! До нови срещи в Русе,живот и здраве!

  4. #319

    Подразбиране

    Благодарим ви за прекрасните отзиви...За нас беше чест да бъдем ваши домакини... Ето и малко снимки от нас... https://www.facebook.com/nina.donkov...=3&pnref=story

  5. #320

    Подразбиране

    Благодаря за прекрасните емоции на всички, беше страхотна среща!

  6. #321

    Подразбиране

    Ехаааа, момичета, беше просто страхотно! Изобщо не усетих как минаха тези дни. Но сред прекрасни хора и невероятна атмосфера, това е напълно нормално. От цялото си сърце ви благодаря за чудесните емоции, преживявания, смях, веселие..., които ми подарихте! Представихте се на висота, точно както очаквах и знаех, че можете и ще го направите. Бяхте блестящи, луди и неповторими! Заредена съм с емоции за цяла една година. С нетърпение очаквам следващата среща, на която да ви видя всички пак. Обичам ви

  7. #322

    Подразбиране

    Чета прекрасните отзиви и съм много щастлива Радвам се, че сте се чувствали страхотно на срещата в нашия град, защото това беше нашата крайна цел като домакини И тук е мястото да благодаря на главния "виновник" - nikaaa73, защото без нейния устрем и вяра в силите ни, нямаше да се справим така добре, както всички пишете и споделяте....За съжаление, поради нещастно събитие в семейството ми, аз не можах да присъствам на срещата, но мислено бях с вас и стисках палци на нашите момичета

  8. #323

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Благодаря домакини, беше уникална среща!
    И 7-те броя се прибрахме - кой в Пловдив, кой в Пещера, кой в Асеновград
    Ааа, не, на единия брой толкова много му хареса,че реши да остане още един ден.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #324

    Подразбиране

    Мили плевенски лудетини, радвам се,че бях през цялото време с вас, макар и "под прикритие". Вие оправдахте моето доверие, дори повече, отколкото очаквах. Все пак успяхте и мен да изненадате и то с много неща. Срещата беше не само като юбилейна, а невероятна и уникална. Тези дни бяха изпълнени на макс с много положителни емоции, веселие, усмивки и приятни хора,че дори за миг не усетих,че ми липсва интернет, фейсбук, домашни любимци и всички останали неща свързани с ежедневието ми. Не мога да намеря други думи, момичетата преди мен всичко са казали. Дори лошото време не успя да развали настроението ми.
    Друго си е общуването на живо, нали?
    Благодаря ви мои скъпи землячки! С такъв хъс приехте домакинството и се представихте блестящо!!! Обичам ви!
    А аз вече мисля и започнах да се готвя за следващата среща, само живот и здраве да е.



    Момичета от Русе, пожелавам ви спорна и приятна подготовка за домакинството! С вас съм и винаги можете да разчитате на помощта ми, ако имате нужда от нещо.

    Довиждане Плевен! Очаквай ни Русе!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #325

    Подразбиране

    Благодаря, мили лудетини, за прекрасно организираната среща, усмивките, вниманието, подаръците, изненадите!За всичко бяхте помислили и осъществили перфектно! Стриптизьорката - уникална!!! Толумбичките-чудесни...За всички-много

  11. #326

    Подразбиране

    Както обичам да казвам-доволна съм наблюдавах и ви се радвах отдалече
    Догодина-Русе, дръж се

  12. #327

  13. #328

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Мили плевенски лудетини, радвам се,че бях през цялото време с вас, макар и "под прикритие". Вие оправдахте моето доверие, дори повече, отколкото очаквах. Все пак успяхте и мен да изненадате и то с много неща. Срещата беше не само като юбилейна, а невероятна и уникална. Тези дни бяха изпълнени на макс с много положителни емоции, веселие, усмивки и приятни хора,че дори за миг не усетих,че ми липсва интернет, фейсбук, домашни любимци и всички останали неща свързани с ежедневието ми. Не мога да намеря други думи, момичетата преди мен всичко са казали. Дори лошото време не успя да развали настроението ми.
    Друго си е общуването на живо, нали?
    Благодаря ви мои скъпи землячки! С такъв хъс приехте домакинството и се представихте блестящо!!! Обичам ви!
    А аз вече мисля и започнах да се готвя за следващата среща, само живот и здраве да е.



    Момичета от Русе, пожелавам ви спорна и приятна подготовка за домакинството! С вас съм и винаги можете да разчитате на помощта ми, ако имате нужда от нещо.

    Довиждане Плевен! Очаквай ни Русе!

    Изключително много ви благодарим , ще разчитаме на вашата помощ

  14. #329

    Подразбиране

    Момичета, лудетини прекрасни сте! Благодаря ви от мое име! Срещата в Плевен протече на необходимото ниво! По отношение на организация и възможността да изпитаме емоциите да се срещнем с хора, част от които се познаваме от виртуалното пространство и общуване. Вече писах! Вдигнахте летвата за следващите срещи! Благодаря ви!
    Обичам ви и ви целувам!

  15. #330

    Подразбиране

    Реклама:
    Скъпи плевенски лудетини,благодаря ви за хубавите мигове,за топлото посрещане ,за усмивките,изненадите ,за удоволствието,което ни доставихте от тази незабравима среща! Документирала съм всяка една красота от изложбата!http://pepitom.snimka.bg/tapestries/...te-org.5112155

Страница 22 от 23 ПърваПърва ... 1220212223 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •