Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 331
  1. #151

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gerolina Виж мнение
    gerolina - нощувка (стандартна двойна стая), кафе пауза, зала, вечеря
    стандартна ДВОЙНА стая само за Вас или ще присъства и гост?

  2. #152

    Подразбиране

    Да хванем и ние последния влак аз abazova_s и selma696 +1 гост.Записваме се за
    тройна нереновирана стая за петък и събота,3 - кафе паузи,3 зали с озвучаване,3 вечери -събота.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  3. #153

    Подразбиране

    Здравейте, да се запишем и ние с abazova_s + 1 гост, тройна нереновирана стая за петък и събота, 3 зали, 3 кафе-паузи, 3 вечери за събота. За вечеря в петък - ще уточним допълнително.

  4. #154

    Подразбиране

    Хайде, малко преди последния влак, да се запишем . Тройна стая за мен, sun4e и esstef4e.Пакет за срещата -паузи, зала и вечеря събота

  5. #155

    Подразбиране

    Ииих,хайде,Света Троица,от кога чакам да се запишете!

  6. #156

    Подразбиране

    Здравейте. Записвам се и аз - две нощувки , зала, кафе пауза, петъчна вечеря и всичко по програмата в единична или двойна нереновирана стая.

  7. #157

    Подразбиране

    Записвам се и аз, плюс 1 гост, за сега две нощувки, зала, вечери, в двойна нереновирана стая и всичко останало.
    ..::Gobelin World::..

  8. #158

    Подразбиране

    Хайде и ние видинските "Незабравки" да се присъединим. Записваме се mery, van4eto + 2 гости. Две двойни стаи "нереновирани" - 2 нощувки. 4 кафе пауза, 4 зала, 4 вечеря за събота.

  9. #159

    Подразбиране

    Дами, веднага щом кокорбашийката се завърне от морето ще ви добавим в списъка

  10. #160

    Подразбиране

    Мили момичета и момчета, останаха само два дни до крайния срок на записването за Националната среща Ако някой е пропуснал да се запише, сега е времето да го направи

  11. #161

    Подразбиране

    Уточнявам с малко закъснение и се извинявам за забавянето-ще присъствам с 1 гост,искам всички екстри с една нощувка в двойна стая - 52.00лв.,с една вечеря
    Бих искала само да доуточня дали госта ми може да е със свободна консумация вечерта или задължително трябва да е с включена вечеря?Пратих данни на посочения мейл

  12. #162

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mmagi.nik Виж мнение
    Уточнявам с малко закъснение и се извинявам за забавянето-ще присъствам с 1 гост,искам всички екстри с една нощувка в двойна стая - 52.00лв.,с една вечеря
    Бих искала само да доуточня дали госта ми може да е със свободна консумация вечерта или задължително трябва да е с включена вечеря?Пратих данни на посочения мейл
    Здравей, ще направя корекциите, които си посочила. Госта също трябва да е с включена вечеря, защото няма възможност за свободна консумация при толкова много хора.

  13. #163

    Подразбиране

    Здравейте, може ли да се запиша - 1 нощувка в двойна нереновирана стая /събота-неделя/, вечеря-събота и всички екстри. Заедно с angel_y - и за него същото

  14. #164

    Подразбиране

    Здравейте, искам да се запиша - 1 нощувка в двойна нереновирана стая заедно с mladenka , вечеря и всичко останало. Благодаря!

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз хващам последният влак .Записвам се с 2 нощувки в нереновирана двойна стая заедно с Ksenitka ,зала,кафе пауза и вечеря!

Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •