Страница 12 от 23 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 331
  1. #166

    Подразбиране

    И ние да хванем последния вагон,докато влакът потегля. Записваме се с babaelka , cvetomilka.1 . Двойна стая / каквато е останала/ .Пълна програма от петък !

  2. #167

    Подразбиране

    И аз се записвам + един гост - зала и кафе пауза

  3. #168

    Подразбиране

    Записвам се -Зала и кафе пауза +1 гост (зала и кафе пауза)

  4. #169

    Подразбиране

    Ника,Ксенитка вече е записана под № 59 ,аз исках само да уточня ,че ще бъдем в една стая. Извинявай ,ако съм ти подвела!

  5. #170

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepito_m Виж мнение
    Ника,Ксенитка вече е записана под № 59 ,аз исках само да уточня ,че ще бъдем в една стая. Извинявай ,ако съм ти подвела!
    мила, веднага го коригирам...

  6. #171

    Подразбиране

    Записвам Николина Цветкова + гост с две нощувки в нереновирана двойна стая и всички екстри.

  7. #172

    Подразбиране

    Добро утро момичета и момчета...
    Записването приключи!!!
    Ще помоля всички да погледнат дали правилно са записани в списъка. Ако има още желаещи за петъчна вечеря, нека потвърдят тук желанието си до 15.09.2017г...Има няколко момичета, които не са ми изпратили още трите си имена и тези на гостите си - shebek1733, borislava76, emilia_sim, lili49, fani77 и pepsssi...

  8. #173

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikaaa73 Виж мнение
    Здравей, ще направя корекциите, които си посочила. Госта също трябва да е с включена вечеря, защото няма възможност за свободна консумация при толкова много хора.
    о.к.няма проблем,добавете още една вечеря,но ако може да промените броя на кафе-пауза и зала- за един човек,госта ми няма да присъства на официалната част .Благодаря и се извинявам за неудобството

  9. #174

    Подразбиране

    Дали може да заявя и петъчна нощувка? Ще дойдем следобяда в петък с две коли, моля да ни предвидите за спане. Извинявам се за късната промяна на плановете! Ще бъдем 6 петъчн0-съботни - Ducky , Ирка88, rositsa, lilipi1970, nikoll и Unknown_lady.
    Редактирано от Ирка88 : 01.09.2017 в 22:41.

  10. #175

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ирка88 Виж мнение
    Дали може да заявя и петъчна нощувка? Ще дойдем следобяда в петък с две коли, моля да ни предвидите за спане. Извинявам се за късната промяна на плановете!
    Петъчната нощувка е уредена, ама нищо не казваш за петъчната вечеря?хахаха

  11. #176

    Подразбиране

    Ще ти пиша допълнително за вечерята, благодаря ти! Засега само спане да резервирате.

  12. #177

    Подразбиране

    Докато не е станало късно да добавя и две петъчни вечери за мен и госта.

  13. #178

    Подразбиране

    Записвам се за петъчната вечеря за мен + гост
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #179

    Подразбиране

    Здравейте...Ще помоля всички да погледнат списъка и да проверят резервациите си...Има все още неуточнени стаи - единична или двойна и т.н...Нека в най-кратки срокове ги уточним...

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Само да уточним, в бързината не съм писала, 2 нощувки за мен и госта, а за петъчната вечеря ще помисля.
    ..::Gobelin World::..

Страница 12 от 23 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •