Страница 13 от 23 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 331
  1. #181

    Подразбиране

    искам да уточня ,че двете нощувки записани в списъка са за мен за дните петък и събота в единична нероновирана стая -в списъка не е ясно, че става въпрос за два дни ,моят гост има всичко останало но без нощувки

  2. #182

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    искам да уточня ,че двете нощувки записани в списъка са за мен за дните петък и събота в единична нероновирана стая -в списъка не е ясно, че става въпрос за два дни ,моят гост има всичко останало но без нощувки
    Точно така съм го написала, в началото съм упоменала какво ще ползва госта, а след това съм написала 2 нощувки за теб и всички останали неща - кафе пауза, зала и вечеря...

  3. #183

    Подразбиране

    Само да попитам - Ника, защо си се записала за нощувка??? Заради пижаменото парти ли?

  4. #184

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Само да попитам - Ника, защо си се записала за нощувка??? Заради пижаменото парти ли?
    хахаха...е изпуска ли се такова парти...гледам да се възползвам максимално от срещата...хахахах

  5. #185

  6. #186

    Подразбиране

    Здравейте! За съжаление аз няма да мога да пръсъствам, моля да ме отпишете. Извинете за неудобството.

  7. #187

    Подразбиране

    Ника, за съжаление моят гост няма да има възможност да присъства , за това моля да направиш промяна като ни запишеш за двойната стая стандарт с mynki , а съответно нея да отпишеш от единична стая. В списъка аз съм записана с пореден № 10, а тя № 48.
    Благодаря !

  8. #188

    Подразбиране

    Да уточня- с angel_y сме с една стая, не двамата с по една/ № 95 и 96/

  9. #189

    Подразбиране

    Момичета и момчета, ще помоля всички да прегледат отново резервациите си и ако се налагат промени да се направят до 24.09.2017г., защото ни притискат от хотела да дадем окончателния брой нощувки и видовете стаи, както и вечерите...След като ги дадем на 25.09.2017г. и се появят промени ще трябва да ги плащаме ние...Благодаря ви за разбирането...

  10. #190

    Подразбиране

    Нещо не се разбрахме- аз не съм с гост.
    angel_y / № 96 / – не отпада, той е член на форума, не гост. Записан е за всичко.
    Но двамата сме в една двойна нереновирана стая - 1 нощувка -събота.
    Поздрави

  11. #191

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mladenka Виж мнение
    Нещо не се разбрахме- аз не съм с гост.
    angel_y / № 96 / – не отпада, той е член на форума, не гост. Записан е за всичко.
    Но двамата сме в една двойна нереновирана стая - 1 нощувка -събота.
    Поздрави

  12. #192

    Подразбиране

    За мое огромно съжаление аз се отписвам от срещата,няма да мога да присъствам.Пожелавам на всички да прекарат една незабравима среща с много веселие и усмивки.

  13. #193

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от калинка гроздева Виж мнение
    За мое огромно съжаление аз се отписвам от срещата,няма да мога да присъствам.Пожелавам на всички да прекарат една незабравима среща с много веселие и усмивки.
    Съжалявам, че няма да успееш да дойдеш. Ще помоля само твоята дружка по стая да пише дали да я преместя в единична стая или ще се присъедини към някоя друга дружка.

  14. #194

    Подразбиране

    Тя ще ти пише,така се разбрах ме,има вариант да се комбинира с 1 от момичетата на Варненската група,но нека да уточни с нея нещата.

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от калинка гроздева Виж мнение
    Тя ще ти пише,така се разбрах ме,има вариант да се комбинира с 1 от момичетата на Варненската група,но нека да уточни с нея нещата.
    добре...благодаря...

Страница 13 от 23 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •