Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 331
  1. #16

    Подразбиране

    Записвам се за две нощувки и всички възможни екстри в двойна климатизирана стая, която ще ползваме заедно с Michelle.

  2. #17

    Подразбиране

    Благодаря , че сте ме записали! За мен Две нощувки в единична климатизирана стаяи всичко каквото ми се полага..
    Редактирано от doris : 04.06.2017 в 20:00.

  3. #18

    Подразбиране

    Ника, да не стане обърквация нашите стаи са единични с Даката ..

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Ника, да не стане обърквация нашите стаи са единични с Даката ..
    Аде па теб те достраша да не ти бръкна под полата, ако сме в една стая щях да си затварям очите и да гледам на другата страна, ако ни объркат
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Ника, да не стане обърквация нашите стаи са единични с Даката ..
    няма мила, добавих че е единична стая.

  6. #21

    Подразбиране

    [QUOTE=flame_froide;546520]
    Я го нащ Дака ...пуууууууу много закъсня с поясненията...за друг път ще си знам

  7. #22

    Подразбиране

    Записвам се и аз. Уточненията-допълнително.

  8. #23

    Подразбиране

    Един запис и от мен Vili_SS, не реновирана двойна стая, за сега две нощувки и всичко което се полага с Дида .
    Редактирано от Vili_SS : 09.07.2017 в 19:47.
    v_g_g@mail.bg

  9. #24

    Подразбиране

    Запис и за мен / при Вилито от пост 24 /, за сега 2 нощувки, нереновирана стая и всичко и за мен каквото се полага.
    Става въпрос за 06 и 07 октомври / петък и сабота / за нощуване.

  10. #25

    Подразбиране

    Запис от мен двойна нереновира стая две нощувки и всичко останало,запис за същото и mari_mari

  11. #26

    Подразбиране

    Поправка на съобщението​! Записвам се аз -вкящсь! Двойна стандартна стая! Две нощувки с гост и всички екстри включени в програмата. Две вечери от петък.

  12. #27

    Подразбиране

    Хей, лудетини!
    С Валето ще Ви налазим още в петък , затова ни запазете една двойна климатизирана стая за две нощувки, вечеря, зала, кафе - ако нещо изпускам и него ще взема. А, още от сега да си заръчам лакът текила и метър бира на ул. Васил Левски 98, може ли?

  13. #28

    Подразбиране

    Записвам се с две нощувки в нереновирана двойна стая и пълен пакет от всичко друго.

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Хей, лудетини!
    С Валето ще Ви налазим още в петък , затова ни запазете една двойна климатизирана стая за две нощувки, вечеря, зала, кафе - ако нещо изпускам и него ще взема. А, още от сега да си заръчам лакът текила и метър бира на ул. Васил Левски 98, може ли?
    Мишел, как да не може...При нас всичко може особено пък такива желания изпълняваме с най-голямо удоволствие...

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се и аз с 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза и всички екстри в тройна /нереновирана/стая със darma_rz и na7a6a.Запишете моля и един гост към нас само за зала и кафе пауза...

Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •