Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 331
  1. #31

    Подразбиране

    Здравейте,
    записвам се и аз за 2 нощувки (при galq_iva), зала, кафе пауза и всичко останало.

  2. #32

    Подразбиране

    Записвам се с две нощувки в нереновирана двойна стая със закуска и всички останали - зала, кафе пауза, вечеря.
    Евентуално с гост само за дневната част и съответно зала и кафе пауза за него. Но това допълнително ще го уточня.
    Относно организацията за петък вечерта - моето мнение е,че ще е добре, ако има повече желаещи за вечерта да се резервират само места в заведение без точно определено меню. По мои наблюдения повечето идващи от предния ден си идват на групи с предварителни уговорки и предпочитат да се организират сами. Но, ако има повече желаещи за общо събиране, организаторите ще трябва да се натоварят и с тази организация.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #33

    Подразбиране

    Записвам daqna с една нощувка в нереновирана двойна стая /при мен/ с всички останали подробности.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #34

    Подразбиране

    Хайдеее, почна се. Докато разбера ,списъкът се е заформил.Дака , много е рано за мен да кажа , ама ако е ,надявам се,барем да си синхронизираме репертоара.

  5. #35

    Подразбиране

    Записвам се и аз + гост за 1 нощувка в двойна стандартна стая с цялата програма за мен , а за госта вечеря и нощувка само.
    Редактирано от hrisipisi : 18.06.2017 в 17:31.

  6. #36

    Подразбиране

    Записвам се + гост в апартамент, две нощувки(петък и събота), пълна програма- кафе, зала, вечеря.

  7. #37

    Подразбиране

    Записвам се . 2 нощувки , нереновирана двойна стая ( с предложение за комбиниране с някого)и всичко останало вечеря, кафе пауза, зала.

  8. #38

    Подразбиране

    Здравейте!
    Записвам се с две нощувки в единична стая "Стандарт" и пълен пакет от всичко друго - кафе пауза, вечеря, зала. Евентуално ще си водя и гост, но за него ще уточня допълнително какво ще ползва.
    Редактирано от jelana79 : 05.06.2017 в 15:27.

  9. #39

    Подразбиране

    Записвам се - една вечер, всички екстри, в апартамент с Ирка88
    Редактирано от Ducky : 05.06.2017 в 21:58.

  10. #40

    Подразбиране

    И аз се записвам за една вечер, за апартамент, с Ducky. Всички екстри, моля! Вечеря, кафе-пауза......, Благодаря!

  11. #41

    Подразбиране

    записвам се за една нощувка с всички екстри , по късно ще уточня стаята

  12. #42

    Подразбиране

    Айде и аз в кюпа няма да се деля от Кокошките -една нощувка и всички екстри

  13. #43

    Подразбиране

    Моля запишете и мен, една нощувка и всичко останало, допълнително ще уточня стаята, когато се разберем с момичетата. Благодаря!

  14. #44

    Подразбиране

    Така да ви се радвам... Нямам търпение да се видим, елате, пък квот сабя покаже

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Само да потвърдя присъствието си (записана съм под номер 28 ) двете нощувки и всичко останало с galq_iva

Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •