Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 40
  1. #16

    Подразбиране

    търся схема и ключ На МОСТА Фирма Лука,благодаря
    URL=http://radikal.ru][/URL]

  2. #17

    Подразбиране

    Здравейте, преди време някой ми беше пратил схема на гоблен "Тайната вечеря". Днес реших да си я разпечатам, но установих, че ми липсва едната схема, която е с Детайл 17.Много ще бъда благодарна ако някой ми изпрати схемата по имейл n0886@abv.bg.
    Поздрави

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Здравейте,моля ако някой има схема на пингвините на Ланарте-двойка,да ми ги изпрати или пък да даде линк,откъдето мога да ги намеря...трябват спешно за подарък!
    Ланарте имат гоблени с два, три и четири пингвина
    rusinova@mail.bg

  4. #19

    Подразбиране

    Да,знам,и те са много хубави,но аз искам двойка или мааааксимум тройка за да зарадваме един юбиляр с такъв прякор!Няма да бродирам до откат,я!А иначе можете да ми изпратите на и мейл...nelidas@abv.bg

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Да,знам,и те са много хубави,но аз искам двойка или мааааксимум тройка за да зарадваме един юбиляр с такъв прякор!Няма да бродирам до откат,я!А иначе можете да ми изпратите на и мейл...nelidas@abv.bg
    Може и книгоразделителя на Роял Париж с пингвина
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Добито Виж мнение
    Здравейте, преди време някой ми беше пратил схема на гоблен "Тайната вечеря". Днес реших да си я разпечатам, но установих, че ми липсва едната схема, която е с Детайл 17.Много ще бъда благодарна ако някой ми изпрати схемата по имейл n0886@abv.bg.
    Поздрави
    На коя фирма Ви е схемата?

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariqna210484 Виж мнение
    На коя фирма Ви е схемата?
    Мариянче ,схемата която иска Добито е на Милена Стил.
    Трябва и детайл 17 ,който се шие1:1.Аз и дадох схемата и сега ми е много неудобно,
    че им спъвам работата.Много се надявам да я имаш.!

  8. #23

    Подразбиране

    Здравейте, Да, гобленът е този, който ми е изпратила milkatg. Трябва ми самия детайл 17. Благодаря Ви, че искате да ми помогнете

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Добито Виж мнение
    Здравейте, Да, гобленът е този, който ми е изпратила milkatg. Трябва ми самия детайл 17. Благодаря Ви, че искате да ми помогнете
    Ето тук са три от детайлите и най-отдолу №17 IMG_0010.jpg

    Дано е това и мога да помогна !Успех

  10. #25

    Подразбиране

    Здравейте, сега ги погледнах, но не е това. Много странно. Знаците са ми различни и това не отговаря на моите детайл 14 и 15. Благодаря Ви все пак
    Редактирано от Добито : 13.10.2017 в 09:58.

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Да,знам,и те са много хубави,но аз искам двойка или мааааксимум тройка за да зарадваме един юбиляр с такъв прякор!Няма да бродирам до откат,я!А иначе можете да ми изпратите на и мейл...nelidas@abv.bg
    Имаш поща - открихме пингвините
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Добито Виж мнение
    Здравейте, сега ги погледнах, но не е това. Много странно. Знаците са ми различни и това не отговаря на моите детайл 14 и 15. Благодаря Ви все пак
    Имаш поща!

  13. #28

    Подразбиране

    Здравейте! Моля за ключ на конци ДМЦ на гоблена ''Слънчевата фея" на Милена стил. Предварително благодаря!

  14. #29

    Подразбиране

    Здравейте!Търся схема и ключ на гоблен "Сънища" на Милена Стил 845-large_default.jpg
    Благодаря предварително!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте момичета! Искам да помоля за помощ да открия тези две прекрасни гобленчета с Магнолии, схеми и ключ към тях!
    Предварително Благодаря на отзовалите се!

    [/url]

    [/url]

    Искам само да попитам също и дали не се бъркам, но мисля че втория е в серия и от други цветя в същия вид. Ако някой ги има, ще се радвам да получа и тях.
    Хубав ден!

    Намерени! Много благодаря Светле!
    Редактирано от jelana79 : 16.10.2017 в 15:35.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •